Yardımcı olur musunuz yüzümü nasıl toparlarim

İyi de makyajsız en doğal haliyle kimi atsanız eleştirecek bir şeyler bulunur bir kere güzele odaklanarak başlayın cildiniz gerçekten güzelmiş 🧿 kaşlarınız gür hemen hemen istediğiniz şekli verdirebilirsiniz dudaklarınız da yüzünüze göre dolgu asla düşünmeyin bile. Size önerebileceğim elmacık kemiği dolgusu olabilir. Kaş şekli çok kavisli ve sert bir ifade yaratıyor kaşın rengini mutlaka kırın, ortasını bir tık açmanız lazım, kavisi daha oval verin tamamdır. Düşünürseniz size kızıl tonlar yakışır sadece her gün makyaj ister 😊
Çok teşekkür güzel ve nazik yorumunuz için 🙏❤️❤️ kas seklim için randevumu aldım hep erteledigim biseydi iyiki sizlere sormusum hemen deneyeceğim. Saçim tüp mide ameliyatı dan beri pek çıkmıyor ve çok narin o yüzden hala ürkerek yaklaşıyorum.elmacık kemiği ve orta yüz dolgusu arasında bariz bir fark var mıdır peki?

Gayet güzel görünüyorsunuz. Yaşınızdan büyükte durmuyorsunuz. Dolgu, botoks gibi bir işleme de ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum.
Çok teşekkür ederim sizin güzel bakışınızdan dolayıdır görüşünüz 🙏❤️ deri kalitemin düşüklüğü pek fotoğraflarda çıkmamış tüp mide ameliyatından sonra inanılmaz bir çöküş yaşadım vücudum da. Şükür o kilolarla yaşamak çok daha kötü ama bir anda derim bu kadar sarkinca sanırım tutabilecegim her dala saldırmaya başladım. Çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız ☺️🙏

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için 🙏❤️ dudağı çok düşünüyorum geçen hafta yaptıracağım aslında ama bir arkadaşım hafif hissizlik yaşadığını ve kayma olduğunu söyledi siz böyle bir sıkıntı yaşadınız mı? Birde orta yüz dolgusunun göz altı morluklarinda da etkili olduğunu söyledi doktorlar doğru mu sizce?
İlk hafta hissizlik olabilir işlemden sonra ancak sonrasında en ufak farklılık hissetmedim ben. Zaten yarım ml dolgu siz söylemezseniz anlaşılmayacak bi miktar. İlk bir hafta dolgun görünüyor ama sonrasında dolgu dokuyla bütünleşip çok doğal duruyor

İlk hafta hissizlik olabilir işlemden sonra ancak sonrasında en ufak farklılık hissetmedim ben. Zaten yarım ml dolgu siz söylemezseniz anlaşılmayacak bi miktar. İlk bir hafta dolgun görünüyor ama sonrasında dolgu dokuyla bütünleşip çok doğal duruyor
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için 🙏❤️❤️

doktorların paylaştığı asla objektif değil . işlem öncesi azık surat işlem sonrası hafif gülümseme. gülümseme zaten yanağı dolgulu gösterir.biraz dikkatli bakan herkes anlayabilir

Çok zor gerçekten doğru işlemi bulabilmek. Bir sürü doktorla görüştüm ama hiçbiri işlemin getirilerini götürülerini anlatmıyor. Dolgu soruyorum bilmediğim bir sürü işlem sayıyorlar iyiki burası var. Buraya yazmak çok sonradan aklıma geldi doktorların dürüstçe ihtiyaçlarımızı söylediklerini hiç düşünmüyorum
Seni düşünen doktor bulamazsın hepsi paraci.

X