yardım

bilge1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
189
5
Kızlar hepinize merhaba,

7 aylık hamileyim ve eşim nisan ayından beri tırım tırım iş aramasına ragmen bir türlü bulamadı.Annem de sabah bana bir fikir verdi. 4444 defa okunan salat-ı tefriciyyeyi okuyalım dedi.Ne kadar çok kişi okursa o kadar iyiymiş.Sizden ricam okumak isteyenler varsa 10 tane kişi başı okuyabilir mi?okuyan söylesin bende not alayım şimdiden tşk ederim Allah razı olsun.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Son düzenleme:
Kızlar hepinize merhaba,
7 aylık hamileyim ve eşim nisan ayından beri tırım tırım iş aramasına ragmen bir türlü bulamadı.Annem de sabah bana bir fikir verdi. 4444 defa okunan salat-ı tefriciyyeyi okuyalım dedi.Ne kadar çok kişi okursa o kadar iyiymiş.Sizden ricam okumak isteyenler varsa 10 tane kişi başı okuyabilir mi?okuyan söylesin bende not alayım şimdiden tşk ederim Allah razı olsun.

ben okurum allah iş rastlığı versin isim söylencekmi

Kızlar hepinize merhaba,

inşallah canım ben de daha yeni hamileyim ve benim eşimde işsiz. ben sana 100 tane okuyayım bu gün başlarım inşallah
eşin de benim eşimde tez zamanda işleri ayağına gelir inşallah.

inşallah canım ben de daha yeni hamileyim ve benim eşimde işsiz. ben sana 100 tane okuyayım bu gün başlarım inşallah
eşin de benim eşimde tez zamanda işleri ayağına gelir inşallah.

allah razı olsun amin arkadasım inş. tüm işsiz olupta iş arayan canı gönülden iş bulur inşallah.Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

Kişisel dua topikleri açılmayacak, üyeler kendi aralarında toplanıp grup kurabilir, grupların dua topikleri olacak, örnek: Şubat'ta bebek isteyenleri dua topiği, ev almak isteyenlerin dua topiği gibi... Bu gruplara katılmak isteyenler sen falanca gruptasın bizim topiğimize gelemezsin denilerek dışlanmayacak, topikler kimsenin tekelinde değil,

Bu sebeple konu kapatılmıştır.

Bu başlıktan devam edebilirsiniz

http://www.kadinlarkulubu.com/dualarimiz-sizinle/253388-dua-edelim-mitum-kalbimizle.html

X