İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar yardım lütfen...

yeni açmak üzere olduğum iç giyim dükkanıma nasıl yatırım yapmalıyım?

• çok sexi iç çamaşırları

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    14

SERRA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
388
287
merhaba arkadaşlar sorunum şu yeni açmak üzere olduğum iç giyim dükkanı için ilk etapta neler almalıyım hangileri çok gider günlük çamaşırlarmı sexilermi?herkes gibi en aktif burası olduğu için konuyu buraya açtım kusuruma bakmayın.konuyu taşımak için acele etmeyin lütfen.şimdiden herkese teşekkürler.

Bence tabikide günlük zaman geçtikçe zaten bunları çeşitlendirebilirsiniz

tadilat dükkan açma v.s. gitti paracıklar kalan paramıda gidecek ürünlere yatırmak istiyorum.tarzım olsun istiyorum.of çok şey istiyorum :KK43:

tadilat dükkan açma v.s. gitti paracıklar kalan paramıda gidecek ürünlere yatırmak istiyorum.tarzım olsun istiyorum.of çok şey istiyorum :KK43:

E bazı şeylerin sefasını sürmek için zor yollardan geçiyor insan
Umarım umduğunuz gibi olur :KK66: şahsen ben şıan evliyim ve en çok günlük iç çamaşırı alıyorum
Birde siz kendinize sorun siz ne alırdınız ?

Dükkanı nerede açıyorsunuz? Küçük bir yerse daha günlük olarak başlayın. Isındırma turları gibi. Sonra müşterilerinizin isteklerine göre arz - talep dengelenir gider. Kataloglar alabilir sipariş üzerine de anlaşabilirsiniz. Düşününce çok güzel ya ben de istedim iç çamaşırı dükkanı açmayı, her şeyi bırakıp :)

valla benimki orantılı azcık ondan azcık bundan. düşkünüm böyle cicilere biraz.teşekkür ederim.

dükkanı nereye açacağınıza göre değişir. ama ilk başta çok fantezi işine girişmek müşteriyi korkutabilir. anane donlarına da girmek gençleri kaçırabilir. ufak bi kısmı seksilerden kalanı da günlüklerden yana kullanırdım ben olsam.

çorlu ergene ufak sayılmaz nufüs 80000 civarı.katolog işi çok zor daha önce denedim.aynen bende öyle yaptım herşeyi bırakıp sil baştan ticarete atıldım.teşekkür ederim.

Her tarz olsun ama günlük şeyler daha fazla olsun ilk etapta.
Bence daha çok alıcısı olur, daha sonra taleplere göre şekillenir zaten

Hayırlı olsun şimdiden

Genelde günlük,bikaç parça da KK sakinlerinin tabiriyle '' kırmızı gecelik'' :KK53: -muhteviyatı çok geniştir- bulundurmanda fayda var çünkü kimin ne beğeneceğini bilemezsin.
O kadınların da KK'ya üye olduklarını düşünürsek biçoğu ''kırmızı gecelik'' isteyecektir.

merhaba arkadaşlar sorunum şu yeni açmak üzere olduğum iç giyim dükkanı için ilk etapta neler almalıyım hangileri çok gider günlük çamaşırlarmı sexilermi?herkes gibi en aktif burası olduğu için konuyu buraya açtım kusuruma bakmayın.konuyu taşımak için acele etmeyin lütfen.şimdiden herkese teşekkürler.

%80 kaliteli günlük, %20 fantazi çamaşır. Özellikle gelin setleri, gecelik pijama takımları çok gider. Bir de külotlu çorap tarzı şeyleri bulundurun bolca. Bakmayın siz burda kırmızı gecelik diye diye dolananlara çoğu o tarz şeylere ancak düğün alışverişinde para harcıyor.

Kendimden örnek verirsem her ay günlük çamaşır alıyorsam senede bir bilemedin iki kez fantazik bişeyler alıyorum. Çünkü hem daha az giyiliyor hem de daha az giyildiği için eskimiyor.

çünkü kimin ne beğeneceğini bilemezsin

Anneannemin iç çamaşırı dolabını gördüğümden beri ben de öyle düşünüyorum. Bildiğin şalvarlı yazmalı köy kadınının normal çamaşırı yok :KK57: Hepsi fiyonklu, dantelli, fileli :KK53: Anjiyo olduktan sonra kontrolde doktorun bakışlarını görecektiniz :KK70:

Anneannemin iç çamaşırı dolabını gördüğümden beri ben de öyle düşünüyorum. Bildiğin şalvarlı yazmalı köy kadınının normal çamaşırı yok :KK57: Hepsi fiyonklu, dantelli, fileli :KK53: Anjiyo olduktan sonra kontrolde doktorun bakışlarını görecektiniz :KK70:
Böyle teyzelerin hastasıyım,öz saygı yess :KK53:
Ben anca çiçekli don :))

Kendi adima 10 tane duz pamuklu don aldigim surede anca 1 tane dantelli falan aliyorum. Gunluk seyleri daha bolca alin ama mutlaka seksi seyler de olsun. Gunluk daha çok gider ama kadin milleti süslü gorunce dayanamaz alir :)

hepinize ayrı çooooook teşekkür ederim.iki çeşittende olucatı zaten ama oranlara karar veremiyordum.tarz yapayım derken göz çıkarmayayım danışayım arkadaşlarıma dedim.çok faydalı oluyor gerçekten saolun vaaaaaar olun.

X