yardım lütfen :(

irras_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
2.966
206
geçen ay tahmini 24 ünde hastalandım .. ( yazmayı unuttum )
hep geçer günüm zaten tiroid nedeniyle tahmini hesaplamam 27 sinde bitse o gün en geç 29 unda gelmesi lazımdı .. oda tam hatırlamıyorum tarihi :KK43:
temmuz 15 inde gibi ilişkide bulunduk eşimle teeek o sadece sıcaklar nedeniyle ..
ertesi gün yataga yattıgımda bacagıma ellediğimde yapışkan bişiler vardı .. vajinamda kaygan bişiler vardı artık bilmiyorum yatagın köşesinden fln mı bulaştı yoksa eşimin korundugu kondomdanmı bulaştı deliktide fln ..
bu ay 21 inde karşıdan karşıya geçerken sanırım sert hareket yaptıgımdan dolayı yolda yürürken bir ağrı girdi kasıgıma ama öyle bir agrı ben hiç görmedim .. o gece 1 damla geldi nokta kadar o günden beri petliyim yok daha bişi ..
o günden beri mide bulantım ( kokulara karşı bazı kokular ) karın boşlugumda ağrı , aşağıma doğru ağrı , ve birde vajinamda batma oluyor dışında sanırım çok nadir ama birde son 3 gündür artan bel sırt tutulmalarım var ..

hamilelik gibi bi ihtimal düşünmek istemiyorum bazı belirtiler olabilir ona benzer ama kuruntudur belki ama sadece şunu sormak istiyorum ..
vajinal batma nedenim neden ?
ben bunu hamilelerde duydum hiç dogum yapmamış birinde duymadım ..
bekliyorum bu ay tamamıyla geçsin diye .. ama midmden dolayı uyamıyorum bile :KK43:
karın ağrımdan :KK43:

merhaba irrascim...bende bu konularda çok deneyimli degilim ama madem bu kadar stress yaptin kendine neden biran önce gebelik testi yapip kafani rahatlatmiyorsun canim?? sonucuna göre de davranabilirsin...

günaydın canım irrascım belirtiler psikolojikte olabiliyor bu ay adetim 6 gün gecikmişti midem bulanmıştı hemen hemen bütün belirtiler vardı ama hamile değilmişim adet oldum. istersen bi kan testi yaptır şüphelerinden kurtulursun. :1hug:

daha önceleride bunu yaşadım bi kaç kere test alıp yaptım sonu negatifti .. belki şuan bebek için koşullar iyi olmayabilir ama insan genede üzülüyor .. diyorum yoktur ya millet ne kadar ugraşıyor hamile kalmak için bu kadar kolaymı ..
ama hiç öyle kasıgıma ağrıda girmiyor gece bile uykudan uyanıyorum bu karnım nedeniyle .. ne uyabiliyorum ne uyuyorum ..
acaba bi testmi yapsam kendim gene bişi varsa silik milik çıkar herhalde

X