yardım lütfen

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
kızlar(prengly) çatlatma iğnesinden kaç saat sonra ilşki önerililiyor.iğneyi olduğun gün mü başlanıyor yoksa ertesi gün mü?bilenler lütfen yazsın.

Gülencim bana doktor hergün önermişti dört gün boyunca,sonra gün aşırı.Ama internetten bende araştırmıştım.Gün aşırıda olursa sperm kalitesi açısından iyi olduğunu söylüyorlar.Doktorun dediğini yaptığımda o ay hamile kalmıştım.

eyaman teşekkür edrim canım.senin sorunun neydi?nasıl bir tedavi ile gebe kaldın?ben de pko var.yumurtam yavaş gelişiyor.pazartesi sabah çatlatma iğnemi olucam,aynı gün akşam ilşki de olabilir demi?

Canım bende dr sorun yok diyor ama emin degilim,çünkü dr dan memnun kalmadım.Pazartesi başka bir dr a gidicem.Tabi aynı gün içinde olmasının bir sakıncası olmaz tabiki şansını arttırmış olursun.Zaten yumurta çatladığında kasıklarında bir sızı oluyor daha doğrusu bende öyle olmuştu,anlarsın zaten.Senin doktorun yumurta takibi yapmıycakmı?çatlama olup olmadığına bakmıycak mı?

takip yaptı dün doktordan geldim.pazartesiden itibaren ilişki önerdi ama ben 36 saat ve 72 saat sonra diye duymuştum.canım sen şimdi hamile değilmisin*doktor değiştircem yzmışsın da.

Yok canım ya maalesef,kimyasal gebelik yaşadım 3 haftalıkken düştü birazda ondan değiştiricem,ilgisizdi bide özele gitmiştim yani,ama 36 saat sonra diye ben tüp bebek le ilgili sitelerde görmüştüm,genel içinmi bilmiyorum.Sana tavsiyem arkadaşım şu keçi boynuzu pekmesi varya iyi gelirmiş.Ben doktor görüşlerine uyarak hamile kalmıştım.Tabi bu benim yaşadıklarımdan edindiğim tavsiyem

Canım istersen çatlatma iğnesi olduğun gün de olabilirsin.
Onun dışında çatlatmadan tam 36 saat sonra önerilen.Tam 36 saat öncesi müsait bi zaman dilimine denk gelmezse biraz öncesinde yapabilirsiniz.
Sonra gün aşırı en iyisi.Arada bi gün mola verin.Ben vermedim ama vermek daha iyiymiş.Sayı açısından canım.

Merhaba canım bende çatlatma iğnesi oldum ama kısmet değilmiş bu sabah hastalandım. Doktorum bana iğneden sonra üç gün boyunca ilişki önermişti. Zaten çatlamada 24 ile 36 saat arasında oluyormuş. Onun için 24 saati geçirmeden ilişkiye girin derim ben...

Canım istersen çatlatma iğnesi olduğun gün de olabilirsin.
Onun dışında çatlatmadan tam 36 saat sonra önerilen.Tam 36 saat öncesi müsait bi zaman dilimine denk gelmezse biraz öncesinde yapabilirsiniz.
Sonra gün aşırı en iyisi.Arada bi gün mola verin.Ben vermedim ama vermek daha iyiymiş.Sayı açısından canım.

teşekkür edrim canım.bende böyle düşünmüştüm.bakalım hayırlısı olsun.

Merhaba canım bende çatlatma iğnesi oldum ama kısmet değilmiş bu sabah hastalandım. Doktorum bana iğneden sonra üç gün boyunca ilişki önermişti. Zaten çatlamada 24 ile 36 saat arasında oluyormuş. Onun için 24 saati geçirmeden ilişkiye girin derim ben...

teşekkür edrim claire.canım senin sorunun neydi?üzülme dicem ama boş çünkü bende aynı duruma düşünce çok üzülüyorum.ama allah büyük bir gün bizede nasip edecek inşallah.sen nasıl bir tedavi gördün?

kızlar(prengly) çatlatma iğnesinden kaç saat sonra ilşki önerililiyor.iğneyi olduğun gün mü başlanıyor yoksa ertesi gün mü?bilenler lütfen yazsın.

iğneyi yaptırdıktan sonra 36.saatte yumurtalar çatlıyo ve bu zamanda ilişkiye girmen gerekiyo, sonra gün aşırı devam

kızlar çatlatma iğnemi yaptırdım geldim.şimdi artık dua zamanı.benim için dua edin bu ay hamiş kalayım.ben de sizler için hep dua ediyorum.allah hepimize hayırlısıyla nasip etsin

arkadaşlar ben iğne olduktan sonra 3 gün boyunca hergün ilişki daha sonraki günler 2günde bir ve tuttu doktorun demesiyle 2 ay boyunca olmamıştı bu yöntemle hamile kaldım

X