YARDIM ETSENİZ NE YAPILMALI BU DURUMDA

Merhaba bir tanıdığım boşanacak dava çekişmeye gidiyor çocukları var 5 yaşında veleyeti anneye yani benim tanıdığıma geçecek diye bekliyoruz yanlız şöyle birşey var tanıdığım dava açıldıktan sonra başka bir kişiyle gönül ilişkisi yaşamaya başladı.O kişide karısından boşanacak davaları var fakat görüştüğü kişinin karısı bu tanıdığımla kocasının görüştüğünü öğrenmiş tanıdığımı boşanma davası açılan kocasına söylemekle tehdit ediyormuş.Çocuğun velayetini bu durumlar etkiler mi.Tanıdığım utandığından kendi avukatına soramadı bu durumu .Umarım cevaplarsınız
Yani tanıdığınız evli bir adamla görüşüyor , metreslik yapıyor öyle mi ?

Etkiler mi bilmiyorum.
Evli adamla görüşürken utanmıyorsa, avukatına sormaya da utanmasın.

Yani tanıdığınız evli bir adamla görüşüyor , metreslik yapıyor öyle mi ?

Etkiler mi bilmiyorum.
Evli adamla görüşürken utanmıyorsa, avukatına sormaya da utanmasın.
Düzgün konuşursanız sevinirim metreslik yapmıyor mesajlaşıyor. Yukarda da belirttim dava açıldıktan sonra görüşmeye başladılar adamda boşanma davasının sonucunu bekliyor.

Etkiler evet. Atlı mı kovalıyordu? İyi olmuş, ben de olsam adamla iletişime geçerdim.

Merhaba bir tanıdığım boşanacak dava çekişmeye gidiyor çocukları var 5 yaşında veleyeti anneye yani benim tanıdığıma geçecek diye bekliyoruz yanlız şöyle birşey var tanıdığım dava açıldıktan sonra başka bir kişiyle gönül ilişkisi yaşamaya başladı.O kişide karısından boşanacak davaları var fakat görüştüğü kişinin karısı bu tanıdığımla kocasının görüştüğünü öğrenmiş tanıdığımı boşanma davası açılan kocasına söylemekle tehdit ediyormuş.Çocuğun velayetini bu durumlar etkiler mi.Tanıdığım utandığından kendi avukatına soramadı bu durumu .Umarım cevaplarsınız
Etkilemez. Sadece kadının ilişkisinden dolayı çocuğu ihmal ettiği, ona bakamadığı ispatlanırsa etkilenir.

Velayeti etkilemez ama eşinin eline zina davasi açması için güzel bir koz olur

X