yardım edin arkadaşlar....

yaxsxamak_hayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
148
0
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 16 haziran son adet tarihim 15 temmuzda adet olucaktım ve adetime 5 gün kala idrar testi yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim yoksa yanılıyormuyum yardımcı olun lütfen:ecrin_bebek:

muhtemelen hamilesin canım.ıkinçi silik çıkmış çunku.sen yınede adet zamanını bekle.çünkü daha ikigün var.daha kesin olur.

hamilesin canım...git bir kan testi yaptır kesinleşsin...
bende 5 gün önce öğrenmiştim senin gibi silik çıkmıştı...2 gün bekledim kan testi yaptırdım ve hamileydim...

bence de hamilesin. benim de öyle olmuştu. adetten önce silik çıkmıştı. kan testi yaptırmıştım.sen de yaptır. emin ol.ona göre kontrollerine başlarsın.

kesınlıkle doktora gıdıtıp kan testı yapıp muayne olman bazen ıdrarda bulunan bır madde hamıle oldugunu gosterebılıyor testlerde:ama umarım ınsallah hamılesındır.herseyın hayırlısı canım allah herseyın ıyısı bılır

mulaka 3 gün içerisinde hormon tahlil yaptırın. kandan yapılıyo. zaten 200 ün üzerindeyse hamilesiniz. doktor bunu görünce 3 gün sonra gel yine yapalım bu testi diycek. yükselme olması gerekiyo bu sayıda. bi dahaki ayda bebişin kesesini görebilirsin. ama büyük ihtimal hamilesin canım kendine dikkat et.

benımde ıkıncı cızgım cok cok sılıktı kan tahlılınde 40 cıkmıstı. doktor pek umutlu degıldı bı kac gun sonra hem cızgım cok belırgınlesmıstı hemde degerlerım yukselmıstı. 2. cızgı sılık bıle olsa varlıgı gebelık demektır hayırlı olsun :)

arkadaşlar dün doktora gittim 4 haftalık hamilesin dedi tam idrar ve hemoıgram tahlili yaptı baktı folik asit verdi 20 gün sonra ultrasona girceksin dedi ama testlerde bhcg die bişey yok hangi tahlilden anladı hamile olduğumu anlamadım :KK43:

arkadaşlar dün doktora gittim 4 haftalık hamilesin dedi tam idrar ve hemoıgram tahlili yaptı baktı folik asit verdi 20 gün sonra ultrasona girceksin dedi ama testlerde bhcg die bişey yok hangi tahlilden anladı hamile olduğumu anlamadım :KK43:

hayırlı olsun canım rabbım saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş. benımde adet tarihim 15 temmuzdu olmadım ve hala teste yapmadım ben bir kaç gün daha beklemıyı düşünüyorum belkı olurum diye senın en belırgın belırtılerını yazarmısın canım...........

canım bence test al yap bitane ben adet günüme daha 5 gün varkeb çok silik çizgiyle öğrendim sonra adet günümde tekrar yaptım bayağ belirgindi benim baş dönmem çok bide göğüslerimdeki hassaslık bi test al yap derim ben yaparsan haber ver bana inşallah hamişsindir

X