Popüler Konu Yaratıcı Tabak Süslemeleri ile Kahvaltı Masaları ,Yarışmacı Röportajları

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.808
597.341
42
Merhaba Yemek Yarışması Takipçileri
Yaratıcı Tabak Süslemeleri ile Kahvaltı Masaları Yarışması ,Yarışmacıları ile yaptığım röportajları sizlerle paylaşmak istiyorum.
7_13_17.gif

Bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yarışmada başarılar diliyorum.

meantrees 'in Röportajı

77768-1410337133-67de20c149c2636783e0420c8c3197ed.jpg

Neşeli Kahvaltım :)) (Ülker-İçim Sponsorluğunda )

1)Yarışma hakkında düşünceleriniz?

1-İlk kez katılıyorum bu yüzden biraz heyecan var tabi , tatlı bir rekabet ortamında değişik tarifler,sunumlar görmek güzel.

2)Yarışmadan beklentileriniz?

2-Eğlenmek önceliğimdi , zaten sunumları hazırlarken çok eğlendim.

3)Yarışmanın kurallarını beğeniyor musunuz?

3- Genel olarak evet

4)Yarışmaya neden katıldınız?

4-Birinci olmak için diyormuşum :-) Önceliğim tabiki eğlenmekti e bir de bunun yanına birincilik olursa hayır demem.

5)Aileniz yarışma hakkında ne düşünüyor?

5-Sürekli yemekle uğraştığım için bir şey demiyorlar , çok sürpriz olmadı onlar için açıkçası :-)

6)Yarışma birinciliği sizin için ne kadar önemli?

6-Daha önce de belirttiğim gibi önceliğim eğlenmekti eğlendiğim de birinci olmak ikinci planda kalıyor bir bakıma .

7)Yarışma devam etmeli mi?

7-Evet tabiki, bundan sonra diğer yarışmalara da katılmak isterim , böylece tarif defterime yeni lezzetler de ekliyorum.

8)Yemek yapma konusunda iddianız?

8-Çevrem tarafından yaptığım yemekler lezzetli bulunur , ben de yemek yapmayı severim. İddialıyımdır yemek konusunda.

9)Oylar sizce nasıl veriliyor?

9-İlk kez yarışmaya katıldığım için oylama konusunda pek bir bilgim yok açıkçası, oylama başladığı zaman göreceğim.

10)Rahatsız olduğunuz durumlar?

10-Rahatsız olduğum bir durum yok ancak kk daki bir çok kişi yarışmalardan habersiz forumun yeni halinden olsa gerek.

11)Yarışma için yaptığınız hazırlıklar?

11-Alışveriş .

12)Yarışma sizce iyi tanıtılıyor mu?

12-Konuya bakarsak görüyoruz ben tesadüfen gördüm mesela , sitenin eski halinde forum takip diye bir seçenek vardı orada kimin nereye ne yazdığı görülüyordu. O açıdan biraz sıkıntı var bence.

13)Yeni kategori sizce ne olmalı?

13-Beş çayı menüsü olabilir :KK36:

14)Tarifiniz hakkında yapılan yorumlar için ne düşünüyorsunuz?

14-İyi yorumlar aldım , kötü bir şeye rastlamadım .

Son düzenleme:
Nevreste'nin Röportajı

index.php

Nevreste'nin Kahvaltı Sofrası •❤•.¸✿¸.•❤•Huzur Ve Mutluluğun Sponsorluğunda

1)Mutfak severler ve yeni tarifler öğrenmek isteyenler için çok iyi bir bölüm:KK9:
953f396bd3f832af735fa793633079c2.gif

Yarışmaya katılmayanlar bu heyecanı kaçırıyorlar.

2)Yeni tarifler öğrenmek
7_4_17.gif

3)Kurallar çok iyi :KK39:

4)Sadece bu heyecanı yaşamak:KK9:

5)Eşim ve çocuklar benim yemek yaparak yarışmaya veya foruma eklememe alıştılar.Farklı gelmiyor:KK47:

6)Çok önemli değil ama beğenilmek güzel:oops:

7)Tabi ki hiç bitmemeli:mad:

8)Daha öğrenecek çok şeyim var:KK70:

9)Bazen tariflere göre veriliyor:KK9:,bazen arkadaş çevresine göre:KK12:

10)Yarışmaya ilginin az olması:cry:Oylamaya katılmak istemeyen üyeler:63:

11)Özel bir hazırlık yapmadım:KK76:

12)Bölüm Editörleri tanıtmaya çalışsa da pek ilgi olmuyor.:63:Editörlerin linkini gören yine mi siz diyor:KK70:

13)Poğaçalar veya Kurabiyeler

14)Çok fazla yorum yapılmıyor.Verdiğimiz emeğin karşılığında bir ellerinize sağlık denmesi bizim için yeterli:oops:
Yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim.Hepsi çok güzel yorumlar paylaştılar:KK9:

Son düzenleme:

jiglypuff Röportajı

77879-1410559155-da510c91bd28288120373dff896e39b6.jpg

klasik kahvaltım ve EĞLENCELİ TABAKLARIM :KK70: mahalle bakkalı kazen abi sponsorluğunda :KK70:

yarışma fikri çok güzel olmuş kk için hemde bu yarışma yemek üzerine olunca ayrı bi güzel hem eğlenceli hem merak uyandırıcı hemde yeni tarifleri öğrenmek için çok güzel :)

eğlenmek , 1. olmak :) ve sunumlarımın beğenilmesiydi eğlendim ve sunumlarım beğenildi bide 1. olursam çok güzel olur

gayet iyi kurallar

daha önceki yemek yarışmalarından birine denk geldim sonra acaba şuan yarışma varmı diye mune ablaya msj attım oda olduğunu söyledi ve katagori kahvaltı olunca biraz gözüm korktu yani o süslü tabaklardan katılmıyacağımı düşündüm ama 2 gün boyunca aklıma takıldı ve katılmaya karar verdim ve çok eğlendim

konu mutfak üzerine olduğu için hiç şaşırmadılar :) ve çok beğendiler

yarışmaya katılan her yarışmacı için önemlidir 1. olabilirmiyim acabaları bizi gaza getirir tabiki eğlenmekte çok önemli

kesinlikle etmeliii

çok iddialıyım yapamıyacağım yemek azdır mutfak benim için çok önemlidir çok severek ve eğlenerek yaparım her yemeği

hiç bir fikrim yok bu sitede yeniyim 3 ay filan olmuştur ve hiç görmedim oylama nasıl yapılıyor

yarışmanın az tanıtılıyor olması hiç rastlamayan insanlar var yaptıklarımız ne kadar görülüyor diye meraktayım açıkçası

alışveriş ,oğlumu uyutma çabalarım :KK70:

malesef bence iyi tanıtılmıyor hatta kendimce keşke etkinlikler butonunda yarışmaya oy ver vs.. gibi bişey olsa çok daha fazla insan tarafından görülür ve oylama çok daha gerçekçi olur diye düşünüyorum

daha önce neler vardı bilmiyorum ama et yemekleri olabilir yada tatlılar

çok mutlu oldum çok güzel yorumlar aldım çünkü ve çok teşekkür ediyorum beğenenlere :)

çok güzel görünüyolar ya ellerine sağlık :)

X