yara izim!

mellykhe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
6
0
mrb..bnm yüzümde yaklaşk 6 seneden beri duran bi yara izi var..gittikçe hafiflio ama ben tamamile geçmesini istiorm.lazerle müdahele edilip yok edilebilrmiş..ama ben doal yollarla geçirmei lazerden önce tercih ederim.bu konuda bi bilginz varsa ve paylaşrsanz emnun olrm..:çok üzgünüm:

mellykhe

contractubex diye bir merhem var dikiş yara ve sivilceden kalma izler için için kullanılıyor, sadece uzman cilt doktorunca yazılan bir ilaç

6 ila 8 ay arası kullanılıyor, yara izi olan bölgeye günde bir yada iki kere sürülüyor, yara izi ne kadar yeni ise o kadar faydalı oluyor, fakat düzenli kullanılması şart, bir cilt doktoruna görünürsen eğer sana bu merhemi yazacağını tahmin ediyorum son bir kaç senedir dalında tek denebilecek bir merhem

tşk ederm =) ama kesinlkle bi doktora görnmem lasm..hicte svmiorm doktora gitmei :p umarm merhemle geçer..yniden tşk ederm =)

tşk ederm =) ama kesinlkle bi doktora görnmem lasm..hicte svmiorm doktora gitmei :p umarm merhemle geçer..yniden tşk ederm =)

araştırdım ve contactubex diye bi merhemin benim yara izime de iyi gelebileceğini düşündüm ne dersiniz diye danışabilirsin doktora,bildiğim kadarıyla piyasadaki en iyi ilaç şu an bu, dalında
kuvvetle muhtemel dr'da sana bunu yazacaktır.

geçmiş olsun canım

X