Saç Rengi ve Saç Boyama Yanmış yıpranmış saçı orjinal rengine boyama?

BeyazKaranfil11

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
429
51
Merhaba arkadaşlar 4 ay önce saçlarım üst üste işleme maruz kaldı ve güzelim saçlarım baya yıprandı hatta ıslakken uzuyor maalesef :KK43:
4 aydır bakım yapıyorum haftada bir çok şükür 9-10 cm uzadı. Amacım orjinal rengime dönmek ama ağustosta nişanım var saçımı yormamak adına ne boya ne maşa hiç bişey kullanmadım ama 1-2 ay sonra saçımı koyultsam kopar yanarmı iyice ? Birde bu rengi çok kötü herkes çok kötü olmuş diyor sanki isteyerek yaptım :KK43:
Birde boyadıktan sonra akarmı renk ya kaç kez boyanması gerek?
Son olarak boyamı yapılmalı cilamı? Tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Eklentiler

• 757A9E37-D1FA-4CFD-8A72-8B5DE78261AE.png
    757A9E37-D1FA-4CFD-8A72-8B5DE78261AE.png
    456,9 KB · Görüntüleme: 89
  • 834B0BF2-56D9-4D0A-94C7-498483040CA3.jpeg
    834B0BF2-56D9-4D0A-94C7-498483040CA3.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba arkadaşlar 4 ay önce saçlarım üst üste işleme maruz kaldı ve güzelim saçlarım baya yıprandı hatta ıslakken uzuyor maalesef :KK43:
4 aydır bakım yapıyorum haftada bir çok şükür 9-10 cm uzadı. Amacım orjinal rengime dönmek ama ağustosta nişanım var saçımı yormamak adına ne boya ne maşa hiç bişey kullanmadım ama 1-2 ay sonra saçımı koyultsam kopar yanarmı iyice ? Birde bu rengi çok kötü herkes çok kötü olmuş diyor sanki isteyerek yaptım :KK43:
Son olarak boyamı yapılmalı cilamı? Tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Saçın çok kötü durmuo fotolarda. Akar Botan cila yaptır üstüne bence.. koyultmaya gelince saçın kopmaz köyü saçta ama bu kadar açtın madem koyultma.. kullan bence

Saçın çok kötü durmuo fotolarda. Akar Botan cila yaptır üstüne bence.. koyultmaya gelince saçın kopmaz köyü saçta ama bu kadar açtın madem koyultma.. kullan bence
Ya inanın hiç kullanamıyorum aşırı yıpranık duruyor. Ana rengime dönmek istiyorum açıkcası. Cila akmıyormu yani?

Çift aşama işlem uygulanacak.
Cila ile pigment yükleme + %7 vol oksidan ile ana renge boyama ile saçların daha fazla zarar görmez. Boyayı genele değil açılmış kısımlara sürün.Yıkama zamanında sulandırıp genele biraz bulaştırırsınız

Yalnız dikkatimi çeken şey, doğal saç rengin koyu bir renk değil, uçlar da zaten aşırı açılmamış. Dediğin kadar yıpratmayı nasıl başarmışlar?

Çift aşama işlem uygulanacak.
Cila ile pigment yükleme + %7 vol oksidan ile ana renge boyama ile saçların daha fazla zarar görmez. Boyayı genele değil açılmış kısımlara sürün.Yıkama zamanında sulandırıp genele biraz bulaştırırsınız

Yalnız dikkatimi çeken şey, doğal saç rengin koyu bir renk değil, uçlar da zaten aşırı açılmamış. Dediğin kadar yıpratmayı nasıl başarmışlar?
Kuaför egosit ve beceriksiz olunca böyle oluyor

Ya zaten yandımı tam olarak anlayamadım ıslakken çekiyorum bir teli uzuyor :KK43: Ama yanık saç gibi değil kuruyken anlayamadım.
İlk fotoğraf arkadaşımın ki onun saçı ciddi yandı. Diğeride benim :KK43:

Eklentiler

• E3F6596E-916C-4832-8563-8A9151CB95D3.jpeg
    E3F6596E-916C-4832-8563-8A9151CB95D3.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 71
  • C3B3A1C0-3A53-42F1-BB8D-91B638AFBFE7.jpeg
    C3B3A1C0-3A53-42F1-BB8D-91B638AFBFE7.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 73
Kendiniz değil iyi bi kuaföre boyatın
Akıcaktır ama doğal ışıltı gibi durur dümdüz akmaz
Bi de perfectil diye bi vitamin var ek takviye içerdende beslemelisiniz araştırın onu kullanmaya başlayın isterseniz

Bi de perfectil diye bi vitamin var ek takviye içerdende beslemelisiniz araştırın onu kullanmaya başlayın isterseniz
Ne için kullanılıyor? Siz kullandımızmı acaba?

Ne için kullanılıyor? Siz kullandımızmı acaba?
Benim şaçlarım yandı sarıya boyatmıştım sonra baya kısa kestim.Hem hızlı uzaması, hemde sağlıklı uzaması için kullandım.
Işıl ışıl oldu ve hızlı uzadı.Bu arada dökülmeyi de engelliyo.
Biotin, çinko, selenyum var içinde.Biotin ve çinko beraber kullanılmalı zaten paket olarak geliyo perfectilde.
İlk solgarın biotinini ve zinconun çinkosunu kullanmıştım ayrı ayrı atmak rahatsız etti perfectile geçtim çok memnun kaldım.
Gece saat 10 dan sonra vücut yenilemeye başladığı için 22:00 ve 23:00 civarı kullanırsanız faydalı olur.
Üç ay kullanıp ara veriyosunuz.
Tırnaklarıda hızlı ve güçlü uzatıyo harici çinko sivilce ve cildin güzelliği içinde fayda sağlayan bi vitamin.

Bu arada internet sitesinden değil eczaneden temin edin almayı düşünürseniz.

Benim şaçlarım yandı sarıya boyatmıştım sonra baya kısa kestim.Hem hızlı uzaması, hemde sağlıklı uzaması için kullandım.
Işıl ışıl oldu ve hızlı uzadı.Bu arada dökülmeyi de engelliyo.
Biotin, çinko, selenyum var içinde.Biotin ve çinko beraber kullanılmalı zaten paket olarak geliyo perfectilde.
İlk solgarın biotinini ve zinconun çinkosunu kullanmıştım ayrı ayrı atmak rahatsız etti perfectile geçtim çok memnun kaldım.
Gece saat 10 dan sonra vücut yenilemeye başladığı için 22:00 ve 23:00 civarı kullanırsanız faydalı olur.
Üç ay kullanıp ara veriyosunuz.
Tırnaklarıda hızlı ve güçlü uzatıyo harici çinko sivilce ve cildin güzelliği içinde fayda sağlayan bi vitamin.
Tamam teşekkür ederim. Peki yanma sürecinden sonra saçınızı koyulaştırdınızmı birde nekadar sürede toparladı acaba?

X