Cilt Bakımı Ürünleri Yanaklarim sarkıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Hayır. Masaj değil yoga yapıyorum.Biraz araştırınca mantıklı buldum .Nasıl Ki vücudumuzda kaslar var ve spor yaparak sıkılaştırıyoruz.Onun gibi yüz kaslarını çalıştırıyoruz.Bırakınca nasıl olur bilmiyorum. Bırakmayı da düşünmüyorum açıkçası.Haftada 3 yeterli deniyor ilerisi için.Şuan haftada 5 gün yapıyorum.Günde 20 dk kendime ayırmak çok değil bence.Artı vücut yogasına da başladım ilk haftalarda hissediyorsunuz sıkılığı.
Ben vücut yogası yapıyorum valla bir faydasıni görmedim aylardır 🤣

Aldiniz mi iki haftada faydasını ☺️
Allahim ayni durumu ben de farkettim 37yim ...ama son 6 7 aydır resmen oluştu bu durum...yukarı çekince yüzümü kenarlardan sarkmadan onceki haline dönüyorum....demek ki yuz germeyi o yuzden yaptırıyorlar ama asla yaptırmayacağım yok mu bi çözümü acaba.. yuz yogasi basladim ben

bu konuda benimde acilen bişeyler yapmam lazım. bir sene de yüzüm çöktü. 32yim ama kırk hatta daha fazla görünüyorum, kahrımdan öleceğim :mad: :kızgın:

Ben vücut yogası yapıyorum valla bir faydasıni görmedim aylardır 🤣
Benim kilo sorunum yada sarkma sorunum yok.Sadece vücut vede yüz kaslarımı sıkılaştırmak için yapıyorum.İleride sarkma olmaması için.Birde yüz bölgemde ki orta yaş esnekliği için vede baya faydasını gördüm.Yapanlardanda faydasını gördükleri yönünde yorumlar alıyorum.Hareketleri daha dikkatli yapmanızı tavsiye ederim.Zeynep Şensoy un bir önceki videolarına birde şuan ki videolarına bakarsanız kadının yüzündeki acaip değişikliği göreceğinizi düşünüyorum.Haa birde inaç inanmak önemli.Komik yok.

Benim kilo sorunum yada sarkma sorunum yok.Sadece vücut vede yüz kaslarımı sıkılaştırmak için yapıyorum.İleride sarkma olmaması için.Birde yüz bölgemde ki orta yaş esnekliği için vede baya faydasını gördüm.Yapanlardanda faydasını gördükleri yönünde yorumlar alıyorum.Hareketleri daha dikkatli yapmanızı tavsiye ederim.Zeynep Şensoy un bir önceki videolarına birde şuan ki videolarına bakarsanız kadının yüzündeki acaip değişikliği göreceğinizi düşünüyorum.Haa birde inaç inanmak önemli.Komik yok.
Bende de kilo sorunu yok .Zeynep şensoy degilde Tony horton u tercih ediyorum askeriyeyi eğiten bı adam .
Birgün kenpo yoga polimetrik fitness bunları yaptırıyor yedi günün 4 günü bunu yapıyorum .yogayi 5.gun bidaha hatta . Bilmem fayda göremedim kaç aydır .aynen devam edicem Ekimde ömrümüz yeterse.bu ara tatildeydim yapamadım bı buçuk ay denize git gel. Teşekkürler

Melis kocalı tek geçerim. Mutlaka videolarına bakmalı ve yüz yogası rutini oluşturmalısınız. Etkilerini deneyerek şaşkınlıkla farkedeceksiniz mutlaka. İnstagram sayfası da var. Bir Deneyin.Ayrıca dermarollerı da denemelisiniz. Ben ikisini de uyguluyorum. Kimse yaşıma inanmıyor.

Melis kocalı tek geçerim. Mutlaka videolarına bakmalı ve yüz yogası rutini oluşturmalısınız. Etkilerini deneyerek şaşkınlıkla farkedeceksiniz mutlaka. İnstagram sayfası da var. Bir Deneyin.Ayrıca dermarollerı da denemelisiniz. Ben ikisini de uyguluyorum. Kimse yaşıma inanmıyor.
Aynen Melis hanım kaslara hareket yaptırıyor ve çok etkili. Bende karışık yapıyorum öğrendiğim ve faydasını gördüğüm hareketleri.Daha çok Melis hanım ve Zeynep hanım karışık.Ama Melis hanımı hemen etkisini görmek isteyenlere tavsiye ediyorum.Ben gördüm.

Bende de kilo sorunu yok .Zeynep şensoy degilde Tony horton u tercih ediyorum askeriyeyi eğiten bı adam .
Birgün kenpo yoga polimetrik fitness bunları yaptırıyor yedi günün 4 günü bunu yapıyorum .yogayi 5.gun bidaha hatta . Bilmem fayda göremedim kaç aydır .aynen devam edicem Ekimde ömrümüz yeterse.bu ara tatildeydim yapamadım bı buçuk ay denize git gel. Teşekkürler
Aslında Zeynep hanımı tavsiye değilde kadının yüzündeki değişikliği görmeniz için bir bakmanızı önermiştim.Umarım görürsünüz yaptıklarınızın faydasını.Rica ederim.

Geçen yaz guzellik merkezinde bi bayanla tanistim dolgu yaptirmaya gelmisti. Yuz yogasi yaptim kirisiklarim gecti ama yüzüm çöktü dedi. Yüzü tombul olmayanlar boyle bi problemle karsilasabiliir. Yada tombul yuz yakisiyor kimisine bu hareketlerle yuz inceliyor. Herkes uygun olmayabiliyor. Televizyonda da bi doktor demisti bunu. Bu hareketler uzakdogu kokenli. Onlar tombul yuzluler. Bizim yuz yapimiza uygun olmayabilir diye

Geçen yaz guzellik merkezinde bi bayanla tanistim dolgu yaptirmaya gelmisti. Yuz yogasi yaptim kirisiklarim gecti ama yüzüm çöktü dedi. Yüzü tombul olmayanlar boyle bi problemle karsilasabiliir. Yada tombul yuz yakisiyor kimisine bu hareketlerle yuz inceliyor. Herkes uygun olmayabiliyor. Televizyonda da bi doktor demisti bunu. Bu hareketler uzakdogu kokenli. Onlar tombul yuzluler. Bizim yuz yapimiza uygun olmayabilir diye
Eee ne yapacak biz o zaman ...yuz masaji bari yapalim kaşıkla

Ben masaj ve yoga birikte yaptim yuzum sarkti , aman tavsiye etmem gidin normal spor yapin, fizik tedavici bilir kasin nasil kalkicgini, onlara sorun
Ben ettim siz etmeyin
Eee ne yapacak biz o zaman ...yuz masaji bari yapalim kaşıkla

Birgün kenpo yoga polimetrik fitness bunları yaptırıyor yedi günün 4 günü bunu yapıyorum .yogayi 5.gun bidaha hatta . Bilmem fayda göremedim kaç aydır .aynen devam edicem Ekimde ömrümüz yeterse.bu ara tatildeydim yapamadım bı buçuk ay denize git gel. Teşekkür

Kizlar bir cok kisi ise yariyor deyince bende basladim , yoga ve masaj karisik ama yuzum sarkti, aman tavsiye etmem gidin normal spor yapin, fizik tedavici bilir kasin nasil kalkicgini, onlara sorun, onlar kaldirsin,

X