Bölgesel İncelme YAMUNA KORSE KULLANMAYA BAŞLADIM...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Herkese merhaba
Bugün Yamuna Termal Body ve termal tayt geldi. Onları giyerek Yaklaşık 40 dk yürüyüş ve jogging yaptım. Ben terleyen biri değilim ama baya bi terletti. Yediklerime de dikkat ediyorum. Bugün tarihli beden ölçülerimi not aldım. Bakalım incelecek miyim

Herkese merhaba
Bugün Yamuna Termal Body ve termal tayt geldi. Onları giyerek Yaklaşık 40 dk yürüyüş ve jogging yaptım. Ben terleyen biri değilim ama baya bi terletti. Yediklerime de dikkat ediyorum. Bugün tarihli beden ölçülerimi not aldım. Bakalım incelecek miyim
P Papatya delisi 20 gün olmuş, korse ve taytla ilgili deneyiminiz nedir? Sonuç alabildiniz mi? Yoksa iki kullanımdan sonra bıraktınız mı :confused:

Yamuna sıkılaştırıcı korse indirimde , zayıflatan bir ürün mü kullanıp yorum yapacak olan var mı acaba ?

Herkese merhaba
Memnun kaldınız mı sonuçları paylaşır mısınız ?

Merhabalar. Ben bugün askılı premium ten korse aldım. Bugün kargoya verilir sanırım. Sonuçları paylaşacağım

arkadaşlar artık kullanmadıgınız s yada Xs beden yamuna korsesini satmak isteyen carsa alabilirim makul bi fiyata

X