Yakın zamanda liposaction veya karın germe yaptırmak isteyen var mı ?

ozpinar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2023
1
0
26
Yakın zamanda bu operasyonları yaptırmış veya araştıranlar yazabilir mi fiyat aralıkları nelerdir önerdiğinizi uygun fiyatlı doktorlar var mı

Bele ve karna lipo yapılacak. Çıkan yağlar kalça, kalça yanları ve vajina dolgunlaştırmada kullanılacak. 35 bin fiyat aldım

Merhaba ,ben 9 martta Ankara da karın germe,lipo,iç bacak vaser lipo ve göğüs protezli dikleştirme ameliyatı oldum.ortalama fiyatlar 110 bin ve üzeri.
Çok geçmiş olsun. Doktorunuz kimdi acaba ve de ankarada muharrem beye karar verdim gibi ama. Memnunmusunuz süreç biraz anlatsanız çünkü bendede uyluk germe bacak lipo olcak biraz ağrılardan korkuyorum

karın germe ve lipo için 57 bin verdim ama çok pişmanım.burdaki herkes tanıyo beni artık zaten.iyileşemiyorum iki ay oldu

Çok memnunum çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.sadece tatil sürecinde 2kilo aldım.5.ayı doldurdum.vücudum oturdu diyebilirim Ankara da Diren Çelik
Ben de bugün gittim görüştüm kendisiyle. Ocak ayından beri araştırmadayım çok doktorla görüştüm. Ama Diren hocadan ameliyat günü alarak çıktım. Bakalım nasıl ilerleyeceğiz. Sizin de memnun kalmanıza çok sevindim

4 buçuk ay önce İstanbul Beylikduzunde Opr Dr Murat Mustafa Özturk beye lipo ve tam karın germe yaptırdım çok memnunum ayrıca Ankara Özel Koru Hastanesinde Dr Tolga Beydeş beye de meme ameliyati olmuştum 5 sene önce ondan da çok memnun kaldım bu iki doktorum hem ilgili hem fiyat konusunda makul tavsiye ediyorum

Merhaba şuan nasilsinjz aynı Anda hem karın germe hem bbl zormuş bende bus ekilde ikisi birada yaptircam da merak diyorum yazar misiniz lutfen
Çok uygun fiyat almışsınız gerçekten ben 100 bine oldum karin germe ve alınan yağlar ile popo bbl 20. Gunumde

X