Yahya Baltu göğüs estetiği

Selin Bektas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
6
0
31
1 yıldır doktor araştırmaları sonucunda bulduğum Ankarada olan başarılı doktor. 8 gün önce ameliyat oldum kendisine. Gayet sevimli ve Güler yüzlü bir hoca ve güven verici. Süreç öncesi ve sonra çok ilgilendi benimle. Kendisi ile ilgili detaylı bir başlık açılmamış. Ben beden olarak şunu istiyorum diye gitmedim. Önceliklerim vardı göğüslerimde içten ve dıştan kistler vardı asıl olarak onların temizlenmesini istiyordum. Ama ameliyattan çıktıktan sonra bedenime tam uygun boyutlarda dik ve orantılı göğüslerleçıktım ameliyattan. Hiç ağrım sızım yok üstelik. İnternette yazılanlar sonrasında çok zor bir dönem geçireceğimi düşündüm ama o şekilde ilerlemedi. Yakın çevremde çok ameliyat geçmişi olan var ve bu yüzden çok korktum. Herkesin bir çok pişmanlığı vardı. Ben hocama iyi ki güvenmişim. Yahya Baltu gerçekten kalemle çizilse kusurlu çizilecek göğüsleri reelde kusursuz yapan bir doktor.

Birde ameliyat sonrası nasıl geçti ağrı vs. 26 yaşındayım 1 senelik evliyim çoçuğum yok henüz. Emzirememe konusuna takılıyorum.

Ameliyat olduğum gün ağrım bardı. Bende 27 yaşındayım emzirme için bir problem yaratmıyor onlara sordum. Benimde çocuğum yok o yüzden takıldım :)

Aynen eskiden daha çok kişi varmış gurupta. Şuan pek kimse yok bilgi alışverişi yapabileceğimiz. Insan tecrübeli birinden fikir almak istiyor haliyle.

Kendisinin özel klinikte diye biliyorum maidan iş merkezin de arkadaşımın ameliyatını koru da yapmıştı baska yerler de de ameliyat yapıyor diye biliyorum

Aaa ne güzel bir konuya denk geldim 😍 Yahya bey görüştüğüm tüm doktorların içinde en güvendiğim kişi. 24 Kasımda ameliyat olacağım bende

Canım göğüs ameliyatları konusunda bilgim yok ancak Yahya Baltu vaser liposuction ile bir tanıdığımızın vücudunu yaktı ayrıca vücudunun şeklini tamamen bozmuş.

X