Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar yağlı saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

cengelliigne

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
861
435
slm arkadaşlar cildim aşırı yağlı.2 saatte bir sabunlamak zorunda kalıyorum.yıkamazsam parlıyor.saçlarım da aynı şekilde.her gün yıkıyorum. yardımcı olabileniniz warsa sevinirim.şimdiden teşekkürler

slm arkadaşlar cildim aşırı yağlı.2 saatte bir sabunlamak zorunda kalıyorum.yıkamazsam parlıyor. yardımcı olabileniniz warsa sevinirim.şimdiden teşekkürler

canm benmde yağlı cildim ama yıkayarak daha fazla yağlandırıosun yağlandığında yıkamak yerine gülsuyuyla ya da limon sıkılmış maden suyuyla sil yüzünü tonik niyetine işe yarar ama sürekli yıkamak iyi bişi değilyasakkelime

evet haklısın galiba.bu dediklerini dikkate alıcam canım.teşekkürler.başka önerisi olan arkadaşlar varsa bekliyorum

canım benim elimde bir kitap var,ismini veririm aslında ama reklam falan olur diye vermek istemiyorum ama gayet güzel ve kaliteli br kitap,faydalı bilgiler var içinde.bir tarif var onu paylaşayım dedim,yani sen ister dene ister deneme ama ben yaayım yine deyerimseniben

şimdi;
4 bardak suya 1 avuç kekik konur.5dakika kaynatıldıktan ssonra temiz ve ince bir tülbentten süzülür.saçlar ve dipleri bu suyla iyice ovulduktan sonra 1 saat beklenir.sonra ılık su ve kükürtlü sabunla yıkanır.

ben bu tarifi denemedim ama denemeye başlamayı düşünüyorum .kükürtlü sabunu çünkü kullandım bi ara saç dökülmeme iyi gelmişti.bir yan etkisi yok canım.umarım işine yarar:1hug:a.s.

X