Yağ hücresinin hacmini artıran Krem

CiciliBicili

kalbim 'ege' de kaldı:))
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
640
7
slm arklar dogru yeremi açtım konuyu bilmiyorum ama
sürüldügü yerdeki yag hücrelerinin hacmini artiran kremler varmıs arama motorundan aratıyorum ama bulamıyorum bilen varmi acaba

green suny...başlığı açan arkadaş cevap için uzun zaman beklemiş ama er geç yine gelecektir....bildiklerini söylersen, benim gibi pek çok kişiyi de bilgilendirmiş olursun. .

canım açıklarsan bizde araştırıp faydalanırız umarım sende kaybolmazsın konuyu açan arkadaş gibi

actibreast adında göğüs büyütücü bir krem var. bu krem yağ miktarını artırarak göğüsleri büyütüyormuş tatlım. sanırım aradığın krem bu olabilir.

ben bu kreme inanmıyorum göğüsten başka bacaklara sürüldüğü taktirde de yağ hücrelerini çoğaltıyormuş sözde ama pek inandırıcı gelmedi bana

ben bu kreme inanmıyorum göğüsten başka bacaklara sürüldüğü taktirde de yağ hücrelerini çoğaltıyormuş sözde ama pek inandırıcı gelmedi bana

benim deneme imkanım olmadı tatlım. deneyenler fikirlerini paylaşsalar, bize de bir ümit olur.

hala oralarda takip ediyomusun bilmem ama ben kullandım o kremi ve hiç bi işe yaramıyor. Bacağımda kullanmıştım hemde 3 kutu kullandım her sabah ve her akşam sürüyorsunuz fakat bir işe yaramadı boşuna paranızı harcamayın küçücük bir kutu 140 falandı.

X