yaa basur normal doğuma engel mii?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar basur oldum ben senağlama ve çok kötüü..doktor hamilelikte olur dedi...amaoturamıyorum..bi müdahalede yapamayızdedi...daha kötü olabilirmiş normal doğumda ama ben normal doğum yapmak istiyodumm..sizlerde bu problemle karşılaşanvarmııı?

canım geçmiş olsun ben 3 yıldır çekiyorum şimdi hamileyim,normal doğuma engel değil benim teyzemde hemoroid ve normal doğum yaptı ama senin hemoroid kaçıcı devre 1.devreyse korkma yediklerine dikkat et,bol su,gaz yapan yiyecekler zararlı uzak dur,allah iyiliğini versin:a015::a015::a015:

benim hamileleliğin 2.ayında başladı..şimdi32.haftaya giricem...8.aya yani..parça parça olmuş durumdayım..oturamıyorum ki...kim bilir kaçıncı evresidirkafamçokkarıştı

benim hamileleliğin 2.ayında başladı..şimdi32.haftaya giricem...8.aya yani..parça parça olmuş durumdayım..oturamıyorum ki...kim bilir kaçıncı evresidirkafamçokkarıştı

Ben o şekilde ilk doğumu mu yaptım hemde 4.150 gr.dı yavrum .doğuma engel değil ama acısı çok. kilo almamaya dikkat et.doktor mutlaka söylemiştir ama duşu aç suyu dayanabileceğin sıcaklığa getir ve basuruna tut bunu sık sık tekrarla iyi gelecektir.çok geçmiş olsun .bebğini sağlıkla al kucağına canım.onu kucağına alınca-klasik olacak ama-tüm bu acılar unutuluyor.

sevgili matematikçi bende basur sorunu yaşıyorum.gerçi benim bebiş daha küçük 10 haftalık onunla alakası yok daha önceden olan bi sorun.sürekli kabız sıkıntım vardı.yeni bişey keşfettim kivi yiyorum sürekli ve çook rahatladım çok rahat çıkıyorum. .ben hergün iki tane yiyorum hem bol c vitamini alıyorum hemde rahatlıyorum.sana da tavsiye ederim bi dene istersen kaybedicek bişey yok nasılsa.sonucuda bize bildirirsen sevinirim.

kızlar ben 6 haftalık hamileyim ağrımayan bağsurum ağrıyor..sizce normalmi..

benim basurumda ağrı yok allaha şükür ilerde nolur bilemiyorum ama doktorum o zaman ki duruma göre bakıyoruz,herzaman engel değil dedi.

basur nasıl anlaşışırki sadece oturmaktamı problem olur?

benimde bu aralar bağsurum iyice kötüleşti. kabız olmazsam pek sorun olmuyor gerçi. yovita yoğurt hamilelerde yiyebiliyormuş baba iyi geldi birde duş da iyi geliyor . inşallah dahada kötüleşmez. doğumda sorun yaratmaz

kiviyi severim onu deneyeyim..düşüda kaynanam söylemişti sıcak su bebeği etkiler diye yapmamıştım...hamilelikte yapılır mı ki...ya hamilelikten öncede vardı ama varmı yokmu anlamıyodum.şimdi ise kan bile geliyo gebelikte çok kötüleşiyomuş..kilo alamıyorumki zaten cnm..keşke alsam gerçi 10 kilo aldım ama 34 beden ile başladım hamileliğime...

Canim normal bir insan bile dogumda zorlanmaktan basur olabiliyor.Kaldiki sende simdiden var bence sorun olabilir yani korkutmiyimde.

matematikci1981 sen bu konuyu doktorunla görüştün mü o ne diyor

X