Ya ben çok korkuyorum lütfen yardım edin akış verin kızlaar :(

dişin köküne doğru ağrı oluyorsa dişeti problemin olabilir...fırçalamana dikkat et..diş ipi kullanmanda faydalı olur..sıcak soğuk şeyler yiyip içerken yada çiğnerken ağrın olmuyorsa korkma..ama dediğim gibi fırçalamana dikkat et..dişlerini geçici yapıştırtabilirsin..ben genelde öyle yapıyorum zaten..bi problem olursa sökmesi daha kolay oluyo..

ben de size bir soru sorabilirmiyim,bunu yazınca merak ettim.sıcak soğuk birşeyler yeyip içerken ve çiğnerken ağrım oluyor ve artık dişlerimle birazcık bile sert birşey yiyemez oldum acı çekiyorum.sert dediğim de mesela fındık fıstık demiyorum.artık sıvı olmayan herhengibir şeyi bile dişlerimle kesemez oldum.sizce ne olabilir problem.

ben de size bir soru sorabilirmiyim,bunu yazınca merak ettim.sıcak soğuk birşeyler yeyip içerken ve çiğnerken ağrım oluyor ve artık dişlerimle birazcık bile sert birşey yiyemez oldum acı çekiyorum.sert dediğim de mesela fındık fıstık demiyorum.artık sıvı olmayan herhengibir şeyi bile dişlerimle kesemez oldum.sizce ne olabilir problem.

canım bi hekime görünmende fayda var..bahsettiğin şikayetler çürük yada diş eti problemlerinde görülür..veya diş sıkma gibi alışkanlıgın varsa oda çiğneme sırasında ağrıya yol açar..en kısa zamanda diş muayenesi yaptırmanı öneririm..

X