Vücut Kremleri Vücut Pudrası Nedir Allah Aşkına?

Vücut kremleri, losyonlar

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.432
11
39
Bende iki adet vücut pudrası var, ikisi de aldığım başka ürünlerin yanında promosyon olarak geldi, biri Avon'un, diğeri Body Shop'tan böğürtlen kokulu hoş bir şey. Ama ne işe yaradıklarını, nasıl kullanıldıklarını çıkaramadım, kaç zamandır öyle duruyorlar dolapta. Bilen var mı?

adı üstünde vücut pudrası cnm :d
vücununda kullanıosun :)
mesela yakası açık bir body qiydiğinde boyun bölqende kullana bilirsin

Son düzenleme:
Bacakların için kullanabilirsin yazın. Pırıltılı ise akşamları kullanabilirsin bi yere gittiğinde..

bana da hediye geldi far awayin valla duruyo öyle simli simli ama ben zaten o kokuyu da kullanmıyorum ki... bir gün gelir de kullanırım elbet :KK9:

far away parfümünün kokusu ile aynı. ama ben parfümünü kullanmıyorum yaşım 18 sanki biraz ağır bana göre gibime geliyor. o yüzden pudrayıda kullanmıyorum öyle saklıyorum kenarda köşede.o yüzden tavsiye konusunda bişey diyemeyeceğim ama dediğim gibi parfümünden bir farkı yok kokusunun parfümle kullanıldığında pek hoş olur sanırım.

avonun percevie ve far away var bende yaazın sürüyorm ışıl ışıl oluyorum:KK69:

bende bir arkadaştan duydum avon far away in pırıltılı vücut pudrasını ama ben güzel koksun ve yumuşak olsun diye sipariş verdim umarım pırıl pırıl olmam :KK1:

Bacaklarda çok güzel duruyor :)
Bir elbise giydiğinde yada kısa bir şort fln.)
Bakımlı gösteriyor
Dikkat çekiciiii.:):KK66:

ben yurt dısından almıstım ama simli fln degıl ama hepsı bırbırınden farklı kokularda cok guzel de kokuyor kokuları pudraları hem vucuduma kullanıyorum hemde yorganı kaldırıyorum yataga serpıstırıyorum uzerıne yorganı tekrar acıyorum yurt dısında ogrendım bunu da muhtesem oluyor cok ta guzel kokuyor kendımı cok sımarık hıssedıyorum onu yaptıgım gunlerde tavsıye ederım (carsafın uzerınde beyazlıklar oluyor ama o pek te onemlı degıl) :KK3::KK3::KK3:

ben yurt dısından almıstım ama simli fln degıl ama hepsı bırbırınden farklı kokularda cok guzel de kokuyor kokuları pudraları hem vucuduma kullanıyorum hemde yorganı kaldırıyorum yataga serpıstırıyorum uzerıne yorganı tekrar acıyorum yurt dısında ogrendım bunu da muhtesem oluyor cok ta guzel kokuyor kendımı cok sımarık hıssedıyorum onu yaptıgım gunlerde tavsıye ederım (carsafın uzerınde beyazlıklar oluyor ama o pek te onemlı degıl) :KK3::KK3::KK3:

canım yataga serpıstırmektekı amac nedır anlayamadım .
eger guzel koksun dıye yapıyorsanız vucudunuza surdugunuzde zaten,
yatafa dosege kokusu sınıyor .bıosyere musrıflık yapmayın :KK1:

vucut pudrası olayına ben de hıc anlam vermem .
ben de bıkere avondan soft musk vucut pudrasını almıstım ısıltılı guyya .
yazın bronz olan bcaklarıma o urunu surdugum bronz olan bacaklarım
bembeyaz oluyordu .un serpıstırmıs gıbı sankı .
nasıl suruyorsunuz anlamadım valla .beyaz durmuyor mu sızde?
ben sadece kokusunu sevdıgım ıcın surerım .baska da bır ıse yaramıyor bence.
pudra yerıne sephoradan bacaklarım ıcın bronz sımlı losyon almıstım .
ama o gercekten super oluyor yaa,kaymak gıbı oluyor bacaklarım
ısıl ısıl parlıyor ama ,oyle sımlı sımlı degıl .sankı yag surmus gıbı
ozellıkle super mınıler de cok guzel oluyor :KK51:

Bende de kuzen hediyesi oriflameden var bir tane, çok hoşuma gidiyor kokusu arada kullanıyorum :KK76:

duş şampuanımla beraber lavnta kokulu pudra kullanıyorum. kokuları birbirini tamamlıyor. diz arkasına ve dirsek içlerime sürüyorum. bazen göğüslerimin arasına... çok hoş kokuyor. parfüm sürmüş gibi oluyorum. :)

özellikle bu yaz sıcaklarında duştan sonra sürersen terlemeyi azaltıyor

ha ha ha :) :) :) ben de avonun var bi tane baya eski. parfüm hediyesiydi.

kullanım yerimi açıklıyorum. epilasyon yaparken yaptığım bölgere sürüp oranın nemini terini almak

Bende de avon un far away pudrası var ama ışıltısı fazla geldi bana.Günlük hayatta boynuma süreyim de güzel kokayım denmiyor yani .Ama yazlık yerlerde akşam bacaklarda omuzlarda hoş bir ışıltı verecektir.

X