Çatlaklar Vücut Çatlağı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Kirgin kadin

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2020
127
56
Çocukken çok zayıftım.ta ki 14 yaşına gelince birden kilo aldım haliyle bacak basen diz kapaklarimda çatlak oluştu.15 yıldır da bunlarla yaşıyorum.ama artik kilo alıp selülit ile birleşince cok kötü görünüyor.bazı sitelerde aloe vera jeli ve hindistan cevizi yağı karışımının bayağı fayda gösterdiğini yazmışlar.yok etmemiş ama çok incelttigini gözle görülür derece azalma olduğunu yazmışlar.bu iki karışımı kullanıp catlaklarinda kaybolma veya azalma yaşayan var mı??

Reklam yapmamak adina marka ismi vermicem ama kullandigim bi marka var.Dogum catlaklarimi tamamen yok etti.Ben sıkılasmak icin kullanip biraktim 2 hafta sonra.Ama farkettimki catlaklarim tamamen gitmis.

Surdukten sonra yapilacak hareketler varmı 6oksa pek gerekmiyormu
Ben hic hareket yapmadim.Dogumdan kalma gobegim gitsin diye yatmadan suruyodum o kadar.Sonra usenip biraktim.Farkettimki gobek catlaklarim tamamen gitmis.Yanlis anlamayin.Urunin reklamini yapmiyorum ama ben ersagin urunleriyle cogu seyime sifa buldum.Batiklarimdan catlaklarima kadar.Denemenizi tavsiye ederim.Cevrenizden temin edebilirsiniz.

Ben hic hareket yapmadim.Dogumdan kalma gobegim gitsin diye yatmadan suruyodum o kadar.Sonra usenip biraktim.Farkettimki gobek catlaklarim tamamen gitmis.Yanlis anlamayin.Urunin reklamini yapmiyorum ama ben ersagin urunleriyle cogu seyime sifa buldum.Batiklarimdan catlaklarima kadar.Denemenizi tavsiye ederim.Cevrenizden temin edebilirsiniz.
Tesekkur ederim cok sagolun

X