Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Vücudum sürekli ağrıyor

hawana

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
808
611
Benim 4-5 senedir kollarım bacaklarım sanki etim dövülmüş gibi ağrıyor,gün içerisinde çok fazla hissetmiyorum ama özellikle sabahları çok yorgun ve kaskatı uyanıyorum.

Çok kaliteli uyuyamıyorum maalesef,acaba vücudum ve beynim tam dinlenemediği için mi böyle oluyor bilmiyorum,doktora gittiğimde mevsimsel dedi ama sanmıyorum yani 5 senelik mevsimsel ağrı olmaz herhalde :)

Benim gibi vücudu sürekli ağrı içinde olan var mı?Varsa neler yapıyorsunuz ya da yapmıyorsunuz?

Benım de aynen oyleydı,kpssye calısıyordum.Asırı stres ve sıkıntı ıcerısındeydım.Sabahları felcli gibi oluyordum kalkamıyordum uyusuyordu her yerim.İyi bir romotoloji doktoruna gittim,FİBROMİYALJİ dedi.Pek bilinmiyor bu rahatsızlık ama çağın hastalıgı denılıyor.Bi tuttu mu senı zor bırakıyor Allah korusun.Suan iyiyim,stres sıkıntı gecınce her sey duzeldi.Arada sırada agrılarım oluyor kas gevsetıcıler rahatlatıyor benı.Bi arastır derim googldan..

Benım de aynen oyleydı,kpssye calısıyordum.Asırı stres ve sıkıntı ıcerısındeydım.Sabahları felcli gibi oluyordum kalkamıyordum uyusuyordu her yerim.İyi bir romotoloji doktoruna gittim,FİBROMİYALJİ dedi.Pek bilinmiyor bu rahatsızlık ama çağın hastalıgı denılıyor.Bi tuttu mu senı zor bırakıyor Allah korusun.Suan iyiyim,stres sıkıntı gecınce her sey duzeldi.Arada sırada agrılarım oluyor kas gevsetıcıler rahatlatıyor benı.Bi arastır derim googldan..

Teşekkür ederim canım hemen araştırmaya başlıyorum.

Kolunun üstüne mi yatıyosun.
doktora gitmedin mi hiç.

Yoo yatmıyorum,ama kalitesiz uyuyorum tam dinlenemiyorum ondan sanırım.

Doktora gittim tabi mevsimsel dedi,ama bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim hiç :)

Ben de gitmedim tekrar bu ağrılarla yaşıyorum yıllardır. :)

eğer çaresini bulusanız bana da söyleyin çünkü annemin başta sırtı olmak üzere her yeri ağrıyor arkadaşın anlattığı gibi..

benim annemde aynı.gitmediği doktor kalmadı bursa da.bel fıtığı dediler.eklem romatizması dediler,bazıları hiç birşey diyemedi.her doktor en baştan kan tahlili,mr,istedide istedi.ama yok.20 gün kaplıca fizik tedavide kaldı.sıcaktan beli düzeldi başka yerleri şişti.yok yok.51 yaşında bezdi yani.ayaktaysa iyi ama bir otursun,yatsın yok kadıncağız kalkamıyor.duvarlara tutuna tutuna.doktorlar sinirleri uyuşsun ağrıları hissetmesin diye yeşil reçeteli antidepresan bile verdi.bilmiyorum nolucak..

benim annemde aynı.gitmediği doktor kalmadı bursa da.bel fıtığı dediler.eklem romatizması dediler,bazıları hiç birşey diyemedi.her doktor en baştan kan tahlili,mr,istedide istedi.ama yok.20 gün kaplıca fizik tedavide kaldı.sıcaktan beli düzeldi başka yerleri şişti.yok yok.51 yaşında bezdi yani.ayaktaysa iyi ama bir otursun,yatsın yok kadıncağız kalkamıyor.duvarlara tutuna tutuna.doktorlar sinirleri uyuşsun ağrıları hissetmesin diye yeşil reçeteli antidepresan bile verdi.bilmiyorum nolucak..

çok geçmiş olsun :KK43: allah en kısa zamanda şifa verir umarım.

Kızlar böyle her yeriniz şiş gibi mi geliyor bende öyle de dokununca acıyor ama vucudumun her yeri çıldırcam

X