Vera Wang parfüm kullanan var mı?

ben kullanmadım ama merak ettiğim için gidip bakmıştım Vera wang- Princess olana çok güzel bi kokuydu hafif, çiçeksi benim çok hoşuma gitti...

klasik kokusu nasıl?

klasik kokusu diye bir koku bilmiyorum hep alt baslikli:://ww.verawangonweddings.com/shop/Fragrance.aspx]Vera Wang - Fragrance

Benim icin fazla genc idi. Cok sevimli bir koku diyebiliyorum sadece. Princess i denemistim kendimde. Simdi Rock Princess var yeni.. Ama sanirim benim icin genc. Sekerli gibi gelmisti bir de...

Dene buldugunu : )

Bursadayım canım ama kağan da yok:).Koruparkta var bugün denedim çok hoş kokuyorr.Bu arada aleyküm selam:)

canim ben 1 senedir vera wang'in klasik ilk cikardigi kokusunu kullaniyorum. hem herkes bilmiyor hem de muhtesem bir koku. cok kalici, hafif, klas ve tertemiz bir koku tavisye ederim.

canım bn vera weng princees summer kullandım cok hoş çiçeksi bi kokusu var bitince cok üzülmüştüm summerı piyasaya sürmediler bidaha ama normalinede gittim baktım sevilden oda cok güzeldi ama fiyatı pahalı geldi tabi alamadım

KIzlar ben 214 tl ye Vera Wang klasik kokusunu almıştım hayatımda böyle iğrenç koku görmedim!!!!Çiçek kokusu olduğu yazıyor ama burnum çiçeksi hiçbir koku algılayamadı tam tersi ALKOL ALKOL KOKUYOR ve inanamayacağınız kadar kalıcı 1 kez fıslatttım kokusu 3 gün çıkmadı üzerimden!!!En sonunda trençkotumu yıkatmak zorunda kaldım..Ve parfümü kaptığım gibi Sevil Parfümeri ye gidip zor zahmet değiştirdim...Şunu da söyleyeyim kesinlikle OLGUN KADIN PARFÜMÜ hiçbir genç kıza yakışmaz bence...Buna parfüm demek bile zor hacıyağı resmen yaaa...

Nreden buluyorsunuz bu parfümleri ben internetten parfümlere bakıyorum sonra merak ediyorum kokularını Sevil parfümeriye soruyorum yok... Tekin acara soruyorum yok... Boynere bakıyorum yok...

ama bakıyorum forumlardan bir sürü kullanan kişi var. Biz o markayı satmıyoruz bu marka bizde bulunmaz.. bunları söylüyorlar.

Bu üçünden başka da parfümeri var mı bu tip parfümler satan?
sephora da Türkiye de yeni açıldı sayılır...

Sanırım artık çoğu insan strawberry den alıyor. Çünkü fiyatlar TR ile yarı yarıya. Strawberry de 100 ml. 80 tl. ben de merak ediyorum kokuyu. Kalıcıysa alınabilir. Kalıcılık parfümün güzelliği kadar önemli bence. Parfüm çok ağır bile olsa dip notası çok hoş kokabiliyor. Çok güzel hafif bir parfüm ise kalıcı olmayınca işe yaramıor

evet öyleymiş bende kek gibi gidip boynerden bakıyourm.. ama orada da taksitle alınıyor işte o güzelliği var. bir de koku güzel bile olsa denemek lazım önce çünkü tende koku inanılmaz değişebiliyor o dükkanlara girince de çok üstüne geliyorlar insanın şöyle kampanya var bu parfümde indirim var falan diye...

vera wang i nereden bulayım da deneyeyim?

Sevil Parfümeri Vera Wang'in parfümlerini satıyor kızlar hatta oradaki görevli kız bu markanın ürünlerini tek satan mağaza olmakla övünmüştü..Ben Ankamall'deki Sevil'den aldım..

X