ve işte sonuç - hymenoplasti (kızlık zarı tamiri / dikimi)

lütfen banada yardımcı olun nedir nasıl yapılır kaça yapılır bilgi verin kimse bie cevap yazmıyo:KK43:

lütfen banada yardımcı olun nedir nasıl yapılır kaça yapılır bilgi verin kimse bie cevap yazmıyo:KK43:

Canım beni ekle demişsin.Ben özelden yazamıyorum henüz.Ekledim seni.oradan daha iyi bilgi verebilirim sana.Allah yardımcımız olsun.Görüşmek üzere :))

Vala allah yardımcın olsun madem yaptın bı ıs agzını sıkı tutta anlasılmasın ne acılarda cekmıssındır sen pskolojın maffolmustur acı kendıne d eburalarada yazma allah korusun neler oluyo bı yerden gorurler ne allah yardımcın olsun cok uzuldum kardesım

Bundan sonrada mutlu ol anlayanda senın oyle bı operasyon gecırdıgını pat dıe soyleyecek degıldırya

İstanbulda yaptıran arkadaş doktor ismi verebilir mi ya da bana mesaj atabilir mi ismini,ben yeni üyeyim de :KK43:

Aslında lokal anestezi biraz da sizin şansınıza bağlı.Çok hasta var ki başarılı birsonuç alıyor ama alamayanlar da var.Tek yapmanız gereken daha diktirmenize zaman var ise eğer,vajina genişliğini daha da açtırmamanız.Çünkü genişliğe bağlı olarak açılmalar ve dikiş kabul etmeme durumları olabiliyor.Fiyatlar 2000tl diye yazmışsınız fakat doktordan doktora bu değişim gösterir.

evet arkadaşlar bu ülkede erkekler her istediğini yapabilir ama kadınlara gelince yok zar dı yok kandı...ne yani kızlık zarı olan kişi kimseyle yatmamış mı oluyor. oooo nelere var neler tatile çıkıp her gece tanımadığı insanlarla olanlarında kızlık zarı var. zar düşkünü erkeklerde bunu hakediyor aslında iyi oluyor offf çok sinirleniyorm bu olaylara... diktirme konusunda muayeneye gittiğiniz bir doktordanda yardım isteyebilirsiniz arkadaşlar. Kendileri yapmasa bile mutlaka tanıdıkları birileri arkadaşları vs oluyor. telefon vs veriyolar yani.

bakın herkesin başına bu tip olallar gelebilir gidip kendini öyle kabul eden biriyle evlenseydin neden yalanına herkesi ortak edip burda okuyan kızları cesaretlendiriyorsun tamam evlilik öncesi ilişki yaşayabilirsin normal ama yaptığının arkasında ol resmen yalanların üstüne evlilik kurmuşsunuz ALLAH sizi görmüyormu bakın asla sizi kınamıyorum yanlış anlamayın kavgada etmek istemem bende evliyim yalanla birşey olmaz kızlara örnek olmayın benim demek istediğim kendine güvenip zmanında bir ilşiki yaşıyorsan arkasında dur..

Bu konu nedense birçok kişinin ahlak dersi verme dürtülerini harekete geçirdiği için kapatılmıştır.

Anlatamadık nedense...:KK50:

X