Vatanım Sensin Kanal D

Beklediğimiz cevap geldi yakup tan geldi "gerekirse ben içeri girer cevdeti kurtarırım" dedi :KK28:

• Beğen
Reactions: H E
Cevdet Azizenin tecavuze ugradigini bilmiyor degil mi. Sadece iskence gordugunu ve bebegi oldurduklerini biliyor degilmi.

Dikkat ettiyseniz hic biri cevdetle konusurken tecavuz olayini direk konusmadi philiposta azizede cevdete konusmadi sadece iskence konustular.

Açık ara En sevdiğim dizi :KK200:
Hilal olum dosegindeyken cevdetin ağlaması izlerken agladim :cry: Halit ergenc in oyunculuğu olağanüstü

Bence cevdet ve yakup izlendiklerinin farkında. Flipos yanlışlıkla ses çıkardı ve bu sesi duydukları halde hiç tepki verip tetikte olmadılar. Bu kadar işinin ehli insanların yapacağı iş değildi bu.Flipos oyun çevirecem derken kendini oyun içinde bulacak bence

Bu arada fragmanda yakup ölüyor diye düşünmüştüm,yaşadığına acayip sevindim. Eğer cevdet onu ölüme terk etseydi çok kızacaktım kendi çocuğu karısı olsa kurtarmak için herşeyi yapar buna neden çare bulmadı diye,neyseki gözüme girdi miralay:kahve:

Bence cevdet ve yakup izlendiklerinin farkında. Flipos yanlışlıkla ses çıkardı ve bu sesi duydukları halde hiç tepki verip tetikte olmadılar. Bu kadar işinin ehli insanların yapacağı iş değildi bu.Flipos oyun çevirecem derken kendini oyun içinde bulacak bence

Bu arada fragmanda yakup ölüyor diye düşünmüştüm,yaşadığına acayip sevindim. Eğer cevdet onu ölüme terk etseydi çok kızacaktım kendi çocuğu karısı olsa kurtarmak için herşeyi yapar buna neden çare bulmadı diye,neyseki gözüme girdi miralay:kahve:
Ayni soyledigin gibi oldu :KK19:cevdet istedigi icin ogrenmis yoksa o zeka yok filiposta :-) planmis hepsi canim sıkılmışti basta.. Hilal de ogrendi bu arada

Ayni soyledigin gibi oldu :KK19:cevdet istedigi icin ogrenmis yoksa o zeka yok filiposta :-) planmis hepsi canim sıkılmışti basta.. Hilal de ogrendi bu arada
Aynen hatta bu bölümde izlerken hilalin arkadaşlarının ölmediğini de anlamıştım ayıptır söylemesi:olamaz:bu plan yüzünden olan havvaya oldu ona üzüldüm.

X