Vajinusmus Konusunda Doktor İzmir

CikolataCanavari

Birisi...
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2022
329
351
Merhabalar
Bir arkadasım vajinusmus rahatsızlığı var daha doğrusu tam olarak ne bilmiyorum ilişki korkusu da olabilir. Jinekoloğa gittik psıkıyatra yönlendirdi ama psikiyatr da sıra gelmiyor. Özel olmasına rağmen çok yoğun. Bu noktada önerebileceğiniz bir isim var mı? Ama lütfen alanında uzman olsun çünkü 38 yaşında ve bu noktaya zor geldi.

Merhabalar
Bir arkadasım vajinusmus rahatsızlığı var daha doğrusu tam olarak ne bilmiyorum ilişki korkusu da olabilir. Jinekoloğa gittik psıkıyatra yönlendirdi ama psikiyatr da sıra gelmiyor. Özel olmasına rağmen çok yoğun. Bu noktada önerebileceğiniz bir isim var mı? Ama lütfen alanında uzman olsun çünkü 38 yaşında ve bu noktaya zor geldi.
hangi noktaya zor geldi?

Merhaba size alanında uzman Psikolog Hülya Topal Seyfioğlu hocayı öneriyorum .Yeri Mersinde ama Online terapide veriyor , arkadasınızın sorununu çözecektir .

Konuyla ilgili CETAD dan egitim almis bir terapiste gitmenizi oneririm. Dernegin sitesinde hangi ilde kimler var yaziyor. Bu dogrultuda karar vermek daha dogru olacaktir. Tavsiye uzerine ilerlemek bazen cok yaniltici olabiliyor zira cinsel terapist olmak icin egitimini almis profesyonellerle sureci yurutmek daha dogru ve zaman ile yipranma kaybini engeller

Merhabalar
Bir arkadasım vajinusmus rahatsızlığı var daha doğrusu tam olarak ne bilmiyorum ilişki korkusu da olabilir. Jinekoloğa gittik psıkıyatra yönlendirdi ama psikiyatr da sıra gelmiyor. Özel olmasına rağmen çok yoğun. Bu noktada önerebileceğiniz bir isim var mı? Ama lütfen alanında uzman olsun çünkü 38 yaşında ve bu noktaya zor geldi

Ben de iki ay önce vajinismusu yendim doktoruma tamamen güvendim ve her dediğini yaptım her sorana da tavsiye ederim park tıp merkezinde Gonca Aksoy metropol olarak da geçiyor bayraklı karşıyaka tarafı size uzak değilse

X