Jinekoloji Vajinismus Bitmiyor..

Umutsuz03

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
20
5
29
Merhabalar daha önce buraya yazmıştım yaklaşık bir senedir evliyim bu sorunla mücadele ediyorum. En sonunda tedavi olmaya karar verdim. Tedavi süreci uzadıkça uzadı. Doktor aslında bölgesinde iyi bir doktor diyorlardı ama bana hiç iyi gelmedi. Çok konuşmadı benimle dilatörleri yaptık. Dilatörde sıkıntı yok diye söyledim eşli asla yapamadım. Uyuşturucu krem sürdü ama yine olmadı. Doktora kısıtlı sürem olduğunu söylememe rağmen 15 gün boyunca yıprandım. Sorun bende mi diye bir de o kadar para verdik. Sonuç başarılı olmadı ve eşimin izni bitti gitti. Bir daha 6 ay sonra gelecek. Çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum. Dilatörleri çalışıyorum onda sıkıntı yok ama eşli de kaldım. Şimdide eşim yok deneme yapma şansımda yok. İçim içimi yiyor bunalıyorum bir daha nasıl tedavi olacağım? Eşim gelince 15 gün boyunca deneme de yapılmıyor illaki sıkılıyor. Nasıl aşacağım böyle uzaktanda sıkıntı çok yoruldum bu meseleden…

Ben de bu aşamada takılmıştım. Eşin sertleştirici hap almalı. Krem ve kayganlaştıcıları sür. Dilatör kullanıyor gibi senin tutup yerleştirmen, derin nefes alıp itmen gerek. Pes etme sonrası çok kolay.

Ben de bu aşamada takılmıştım. Eşin sertleştirici hap almalı. Krem ve kayganlaştıcıları sür. Dilatör kullanıyor gibi senin tutup yerleştirmen, derin nefes alıp itmen gerek. Pes etme sonrası çok kolay.
Eşime gittiğimiz doktor vermişti hap alıyor krem kayganlaştırıcı hepsini denedim. Bir yer var orda takılıyor aşamıyorum o kısmı bir de araya baya zaman girecek tekrar başa dönmekten korkuyorum

X