Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

En önemli hocalardan; Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan, hamam, havuz, wc, havlu gibi dış materyallerden bulaşın söz konusu OLMADIĞINI, bu virüsün mukozadan mukozaya yani cinsel ilişki ile geçişinin olduğunu her youtube yayınında anlatır.

Evet o da olmalı.sizler de insallah anlatırsınız bir an önce bende de umarım cikmaz 😔
Teşekkürler canım inşallah🙏
2023 Kasım ayından beri yaşadığımı bir ben, bir de Allah biliyor, psikolojim ve hayat enerjim yerle bir oldu, hep diken üstündeyim, umarım gelecek Kasıma kadar kurtulur, negatife dönerim🙏🙏🙏

Teşekkürler canım inşallah🙏
2023 Kasım ayından beri yaşadığımı bir ben, bir de Allah biliyor, psikolojim ve hayat enerjim yerle bir oldu, hep diken üstündeyim, umarım gelecek Kasıma kadar kurtulur, negatife dönerim🙏🙏🙏
İnşallah güzel düşünelim güzel olsun geçsin gitsin inşallah

Kızlar şimdi çok genel bir soru sormak istiyorum. Siğilim ya da herhangi bir yaram sıkıntım yok ancak burada o kadar çok hpv konusu okudum ki korkmaya başladım kendini belli etmeden vücudumda ya varsa diye. İlk olarak kadın doğuma gidip hpv için test yaptırmak istiyorum diyerek mi başlamak lazım ?

Kızlar şimdi çok genel bir soru sormak istiyorum. Siğilim ya da herhangi bir yaram sıkıntım yok ancak burada o kadar çok hpv konusu okudum ki korkmaya başladım kendini belli etmeden vücudumda ya varsa diye. İlk olarak kadın doğuma gidip hpv için test yaptırmak istiyorum diyerek mi başlamak lazım ?
Evet bir hastanenin kadın doğum bölümüne veya Keteme gidip test verebilirsin.

Bu arada evli/ bekar yaş kaçtı canım?

evliyim 34 yaşındayım burda okuduklarıma göre hasta çıkarsam eşimi boşicam :KK70:
😂😂😂 Merak etme yoktur birşey, gönlünü ferah tut, ama testlerini de ihmal etme tabi ki🥰
Nerede vericeksin testlerini? 34 yaşa devlet yapıyor zaten, smear de vermeyi unutma👌🏻

X