vajina şekli ne ölçüde değişiyor

seda

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
682
213
36
arkadaşlar benim bi sorum olacaktı ben 1 yıldan fazla oldu evleneli ilişki sırasında çok zevk aldığım söylenemez yani ön sevişmede süper ama onu yaparken o istek kaçıyo aslında sorununda farkındayım bu g noktasına hiç temas olmuyo sanırım benim g noktam ile o vajina arasındaki mesafe biraz uzak o mesafeyi bu vajina estetiği ile kısaltabiliyorlar mı yani g noktası tam vajina ile bitişik olsa harika olurdu herhalde bu mümkün mü

arkadaşlar benim bi sorum olacaktı ben 1 yıldan fazla oldu evleneli ilişki sırasında çok zevk aldığım söylenemez yani ön sevişmede süper ama onu yaparken o istek kaçıyo aslında sorununda farkındayım bu g noktasına hiç temas olmuyo sanırım benim g noktam ile o vajina arasındaki mesafe biraz uzak o mesafeyi bu vajina estetiği ile kısaltabiliyorlar mı yani g noktası tam vajina ile bitişik olsa harika olurdu herhalde bu mümkün mü

Hiç mümkün değil.
Yani düşün sene senin bacak arandan bir bölümü tamamen kesip, g noktanın aşağıya çekilmesi nasıl mümkün olabilirki.

Sana tavsiyem şu olur, ilişki esnasında eşin veya sen eli ile kilitoristinin üstüne dokundun, ve oraya masaj şeklinde hafif darbeler yapsın. Birde sen üstte olmayı dene, ata biner pozisyonunda, tenlerin bir birine daha fazla teması, zevk almana neden olacaktır.

Hiç mümkün değil.
Yani düşün sene senin bacak arandan bir bölümü tamamen kesip, g noktanın aşağıya çekilmesi nasıl mümkün olabilirki.

Sana tavsiyem şu olur, ilişki esnasında eşin veya sen eli ile kilitoristinin üstüne dokundun, ve oraya masaj şeklinde hafif darbeler yapsın. Birde sen üstte olmayı dene, ata biner pozisyonunda, tenlerin bir birine daha fazla teması, zevk almana neden olacaktır.
doğru aslında da belki bi yolu vardır diye umutlanmıştım.. dediğin masaj ı biliyorum aslında onu yapınca gerçekten çok güzel oluyo ama eşim o zaman benim yapmamdan zevk almıyo musun niye onu istiyosun diyo bende bazen ona numara yapmak zorunda kalıyorum çok zevk alıyomuş gibi yapıyorum çook kötü bişey aslında

doğru aslında da belki bi yolu vardır diye umutlanmıştım.. dediğin masaj ı biliyorum aslında onu yapınca gerçekten çok güzel oluyo ama eşim o zaman benim yapmamdan zevk almıyo musun niye onu istiyosun diyo bende bazen ona numara yapmak zorunda kalıyorum çok zevk alıyomuş gibi yapıyorum çook kötü bişey aslında

Orgazm taklidi yapan pek çok kadın var aslında. Bunuda sırf erkekleri kendilerini daha iyi hissetsin diye yapıyorlar. Türkiyede pek çok kadın orgazm olamama yada çok geç olma sorunu yaşıyor. Bunda erkeklerin ön sevişmeyi kısa tutması ilişki sırasında sabırsız olması ve yatakda genellikle kendilerini düşünmelerinin etkisi çok büyük.

Birde cinselliğin tabu olduğu ülkemizde, orgazm olmanın bile ayıp sayıldığı bir ortamda yetiştiriliyoruz. Ben 19 yaşıma kadar cinsellikle ilgili pek çok konudan utanır, cinselliğin, sadece erkekleri mutlu etmek için yapılan bir şey olduğunu sanırdım. Ne zamanki vucudumu tanımaya başladım, cinselliğinde sadece erkekler için değil kadınlar içinde olduğunu öğrendim.

Eşinin sana, benim yaptığımdan zevk almıyormusun demesinide normal buluyorum, bu durumda erkek kendinden şüphe eder, acaba yetersiz miyim diye düşünür? Sende bunu düşünüyor olduğundan bazen numara yapıyorsun anladığım kadarıyla. Brnce onunla cinsellik konusunda daha açık konuş, nelerden hoşandığından bahset ona, neleri yapmasını istediğini anlat. Aslında bu ilişkinizi dahada düzeltecektir, çünkü senin ona tam bir teslimiyet içinde olduğunu farkedip, senin neden böyle birşey istediğini anlamaya çalışacaktır. Ama herşeyden önemlisi, sen ön sevişmeyi uzun tut. Birde her seferinde orgazm bekleme, sadece bu ilişkiden ne kadar zevk alacağını düşün ve o anın tadını çıkar. :)

orgazm ile ilgili orgazm olamama nedenleri başlıklı konulu içinde yak80 olarak son sayfada yazdığım yazıyı okursanız size yardımcı olacağını tahmin ediyorum.

arkadaşım imkansızı isteme elindekilerle en güzelini olması için çaba harca...

X