Uzun süreli dyson şarjlı süpürge kullananlar

poyrazya

Kocasının Bebeği
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
2.115
461
Kızlar uzun süreli dyson kullanan var mı? Kaç sene sonra teklemeye başlıyor şarjı? Ben elektrolux ve arçelik kullandım. Yaklaşık 2,5-3 senede çalışma verimi düşüyor. Bu kadar para vermeye değermi dysona?

Deger ben 2020de almistim v10 modelini elektrik aksamı cayır cayır. Sadece bir kere filtre omru tukendi filtre degistirdim.

ben v10 almıştım 5. yılında sadece bir kere filtresi arıza verdi iyice yıkadım köpürttüm sonra yan sanayi aldım bi tane de yedek hiç sıkıntısı kalmadı cayır cayır çalışır hala. sadece deposu biraz daha büyük olsaymış diyorum hemen doluyor bir de şimdi ıslak kuru olanı çıkmış aklımı çelmiyor değil ama evdeki de hala sağlam olduğu için alamıyorum.

Yaklaşık 2.5 3 senedir v15 modelini kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hala çok iyi çalışıyor.

Süpürürken aniden durma olmuyor değil mi?
Halı başlığını kullanırken cok ince paspas gibi halıda aniden durma oluyor. Önlem amaçlı.
Ben artık halı başlığını cikardim lazer başlıkla her yeri süpürüyorum durma olmuyor. Arada bir de halı başlığı takıp halıyı boost güçle süpürüyorm

X