Uyuz olanlar

azlazer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
140
455
22
Merhaba kızlar 3 aydır uyuz olmuşum her türlü ilaç karışım kullandım başka çarem kalmadı mecbur şuan hayvanlar için kullanılan iğneyi vücudumun heryerine sürüyorum belki geçer diye o da geçirmiyor ölmek üzereyim kaşınmaktan vücudumdaki yaralar yüzünden içi su dolu kesecikler var vücudumda kurtarın lütfen🤦‍♀️

Geçmiş olsun, tek bildiğim; evdeki herkesin tedavi olması ve çamaşırların 90 derecede yıkanması gerektiği, bir an önce geçer umarım

Eşimi uyuz sandığımız da bir krem kullanmıştık.3 gün üst üste sürdük ve 3 gün yıkanmadi.Uyuz olan kişilere etkisi çok iyiymiş.İsterseniz bir deneyin

Merhaba kızlar 3 aydır uyuz olmuşum her türlü ilaç karışım kullandım başka çarem kalmadı mecbur şuan hayvanlar için kullanılan iğneyi vücudumun heryerine sürüyorum belki geçer diye o da geçirmiyor ölmek üzereyim kaşınmaktan vücudumdaki yaralar yüzünden içi su dolu kesecikler var vücudumda kurtarın lütfen🤦‍♀️
Merhaba siz kurtuldunuzmu ?

veterinerlerin uyuz olan hayvanlara kullandığı ilaçtan bahsediyor. Ancak insan vücudu için sağlıklı olur mu bilemiyorum

X