Uyluk germe

havvamoren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
11
1
48
Tüm herkesten yardım istiyorum🙏
Uyluk gerdirme yaptırıcam. Aynı zamanda Çok korkuyorum, yanlış Dr'a düşmekten, Oluşabilecek komplikasyonlardan
Zormu kolaymı,
Ameliyat sonucu memnun edici mi
Bunları Düşünerek kafayı yiyicem
Noğlur bilgisi olan, deneyim yaşayan paylaşabilirmi🙏🙏🙏
İyi bir Dr. Ve hastane önerisi olan Varmı
Lütfen yardımcı olun Arkadaşlar
Çok korkuyorum
Ama böylede Çok mutsuzum
Ben de karın germe olmuştum 2 sene önce onu da anlamadım nasıl oldu nasıl geçti karnımdan da cok memnunum sporcu karnı yaptı doktorum iz de yok denecek kadar az diyebilirim ben doktorlardan yana şanslıyım sanırım :)

Uyluk germe ameliyatı yaptıranlar
Deneyimlerini paylaşabilirmi
Yardıma ihtiyacım varr arkadaşlar 🙏🙏🙏
24 ağustosta oldum zor diyemem ama iyileşme süreci diğer operasyonlara göre uzun ve bakım zahmetli ağrım olmadı hemen ayağa kalktım wc problem kaşık dikisi varsa hijyen önemli wc için ayaktan iseme aparatları satılıyor tek kullanımlık onlardan alıp her wc sonrasi hyjen speri ile temizllemenizi öneririm ben memnunum yani sarmadan çok daha iyi görünüyor şimdi bile

Uyluk germe ameliyatı yaptıranlar
Deneyimlerini paylaşabilirmi
Yardıma ihtiyacım varr arkadaşlar 🙏🙏🙏
Merhaba uyluk germe ameliyatı oldunuz mu acaba?eger olduysanız süreç nasıl geçti,lütfen cvp verir misiniz,ağrı oldu mu iyileşme süreci nasıl geçti ve neler yaptınız

24 ağustosta oldum zor diyemem ama iyileşme süreci diğer operasyonlara göre uzun ve bakım zahmetli ağrım olmadı hemen ayağa kalktım wc problem kaşık dikisi varsa hijyen önemli wc için ayaktan iseme aparatları satılıyor tek kullanımlık onlardan alıp her wc sonrasi hyjen speri ile temizllemenizi öneririm ben memnunum yani sarmadan çok daha iyi görünüyor şimdi bile

merhaba kuki76 bende bu ay sonunda Ankara da ferruh bingül e uyluk germe bacak germe ameliyatı olacağım ancak gün yaklaştıkça korkularım da artıyor ve bu süreci yaşayan kişilerden neler yaşadıklarını duyarak biraz daha psikolojimi rahatlatmaya çalışıyorum deneyimlerinden faydalanabilirsem çok sevinirim. mesela ameliyatın 3. günü merdiven çıkabilir miyim sence.

merhaba kuki76 bende bu ay sonunda Ankara da ferruh bingül e uyluk germe bacak germe ameliyatı olacağım ancak gün yaklaştıkça korkularım da artıyor ve bu süreci yaşayan kişilerden neler yaşadıklarını duyarak biraz daha psikolojimi rahatlatmaya çalışıyorum deneyimlerinden faydalanabilirsem çok sevinirim. mesela ameliyatın 3. günü merdiven çıkabilir miyim sence.
ben kombine oldum. konu actim bakabilirsiniz

Merhaba uyluk germe ameliyatı oldunuz mu acaba?eger olduysanız süreç nasıl geçti,lütfen cvp verir misiniz,ağrı oldu mu iyileşme süreci nasıl geçti ve neler yaptınız
konu actim bakabilirsiniz. dr uyguladigi teknikle hic acı yok

X