üstüne mi görüyorum acaba?? yardımmm

kuzumcuk

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
80
4
arkadaşlar merhaba benim bir problemim var ve size danışmak istedimmm..ben en son aşılama oldumm ama kimyasal gebelikti kanamayla gitti,normalde adetlerim 29. günde bir olur ama düşükten sonra 39-40 günde bir oldumm ve 1 önceki ay normale döndüm yani 29. günde regl oldum yinee.ve bende artık vücudum normale döndü diye tedaviye karar verdimm yumurtlama iğneleri ile takip yapılacaktııı ve ben yine 29. gün hafif leke gördüm ve hemen dr aa gittim dr um vajınal baktı evet yumurtalıkların müsait kanama başlıcak iğneni yapalım dedi ve ilk iğnemi oldum o gün ve sonraki gün hiçbirşey gelmediii ve ben dr a gittim tekrar yine baktıı kanaman geliceğe benziyor ama iğneleri kes dediii adet olunca gel tekrar dediii yani hiç ümit vermediii
ama benim bugün 39. günüm ve benden sadece 2 günden beri sabah işe giderken koşturuyorum o esnada kahverengi leke geliiyooorrr çok az ama hiç kan görmediiiimmm yani kendimi zorlamasammm hiçbirşey gelmicekkkk

acaba diyorum üstünemi görüyorum afedersiniz peçeteyle içine kadar siliyorumm hiç birşey gelmiyooorrr.dr um kızıcak ama yarın yine gidicemmm

siz ne dersiniz kızlarrr......

galiba hamileyim kızlarrr test yaptım ikinci çizgii silkte olsa çok belli oluyorr..yarın dr agidiyorum bakalım herşey belli olucakk

arkadaşlar merhaba benim bir problemim var ve size danışmak istedimmm..ben en son aşılama oldumm ama kimyasal gebelikti kanamayla gitti,normalde adetlerim 29. günde bir olur ama düşükten sonra 39-40 günde bir oldumm ve 1 önceki ay normale döndüm yani 29. günde regl oldum yinee.ve bende artık vücudum normale döndü diye tedaviye karar verdimm yumurtlama iğneleri ile takip yapılacaktııı ve ben yine 29. gün hafif leke gördüm ve hemen dr aa gittim dr um vajınal baktı evet yumurtalıkların müsait kanama başlıcak iğneni yapalım dedi ve ilk iğnemi oldum o gün ve sonraki gün hiçbirşey gelmediii ve ben dr a gittim tekrar yine baktıı kanaman geliceğe benziyor ama iğneleri kes dediii adet olunca gel tekrar dediii yani hiç ümit vermediii
ama benim bugün 39. günüm ve benden sadece 2 günden beri sabah işe giderken koşturuyorum o esnada kahverengi leke geliiyooorrr çok az ama hiç kan görmediiiimmm yani kendimi zorlamasammm hiçbirşey gelmicekkkk

acaba diyorum üstünemi görüyorum afedersiniz peçeteyle içine kadar siliyorumm hiç birşey gelmiyooorrr.dr um kızıcak ama yarın yine gidicemmm

siz ne dersiniz kızlarrr......

canım bir şey sorucam anladığım kadarıyla vaginal ultrasona girdin değil mi?.Orda sonuç genelde doğru çıkıyor yanlız ben 2 ay önce adetime bir hafta kala enfeksiyon nedeniyle gitmiştim çocuk isteğimi söylediğimde kontrol amaçlı vaginal ultrasona girmiştim.O zaman bende gebelik görememişti ama gene de bana hamile olmayacağımı garanti edemediğini söylemişti.Sonuçta bir hafta sonra regl oldum ama Çok erken gebelikte vaginal ultrason bile göstermiyormuş.İnşallah hamilesindir de kanamanın nedeni odur

nerdesinnnnnnnnnnnnn hani dr.a gidecektin merak ettikkkk
inş hamilesindir cnmopuyorumnanaktan

evet kızlar dr a gittimmm ama kendi dr um yoktu diğer dr da uyuz kadının teki zar zor baktııı ve aynan şöyle dediii ben gebelik mebelik görmüyoruummm sonra ısrar edince ben kan testi yaptımm sonuçç:27 küsür yani hamileyim galiba ama gıcık kadınn hevesimi kursağımda bıraktııı yok sağlıklı gebeliğe benzemiyoo değerin çok azzz bütün ümidimi kırdııı kaba bir şekilde hemde progestanı bile zar zor yazdııı dediğide şuu içte piskolojinn rahatlasııınnnn

yani bilmiyorum kızlar hamilemiyimm sizceeee..............

kaydirigubbakcemile2valla canım ben 5 in üstü hamile diye biliyorum öle görünüyor, hayırlı olsun inşallah sen bir an önce kendi doktoruna git kafan rahatlasın.. bazen doktorlar doğru dürüst bişey açıklamıyo ya ben de sinir oluyorum...
keyini çıkar sen boşveeeerr inşallah hamilesin canım..

prettyteacherr teşekkür ederim canım bu gün bana tek güzel laf eden sen oldunnn.hem çok belirtim var benim göğüslerim çok şiş ağrıyorr,tansiyonumm düşüyor sürekliii ,ben inanıyorumm benim bebişim büyücek inşallah rabbimin izniyle

inşallah canım, yaz ama buraya gelişmelerden haberdar et Allah yardımcın olsun...

Bende 5 in üzeri hamilelik diye biliyorum ama hayırlısı olsun ... ınş. sağlıklı bir gebeliktir canım :)

malesef kızlarrr benim bebiş kanamayla gitti yineee değerimde düşmüşş 15 e falann

çok üzülmedim alıştım artık bu 2.kez geliyor başıma kimyasal gebelikkk acaba bunun sebebi nekiiii ne olabilirkiii dr lar da sağ olsunlar ancak paranı alıp iğneni yapıp hızlandırıyorlar açıklma falan yok yanniiii

X