Çene Estetiği Üst Çenenin Geride Olması

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.510
1.077
Arkadaşlar merhaba:78: benim aslında alt çenem çıkık değil ama üst baya geride olduğu için alt çene çıkık gibi duruyor.Normalde dururken iyi,sorun yok.Ama konuşurken çok kötü görünüyorum.Çenem çok öne çıkıyor ve dudaklarım içe kaçıyor aynı zamanda,biçimsiz yamuk yumuk bir görüntü oluyor. Oyüzden mesela topluluk önünde konuşmaktan hep kaçıyorum veya genellikle insanlara bakmadan konuşuyorum komik olsa da:KK34:

Size soracağım şey bunun çaresi ne tür bir ameliyattır?Ve devlette uygun bir ücretle yapılıyor mu?

üst çene kafatasına bağlı hiçbişey olmaz ama alt çeneni geriye aldırabilirsin :) burnunu zaten yaptırmışsın gözkapağı estetiği yada dudak dolgunlastırma düşünüyomusun?

pardon diğer mesajında şimdi gördüm dudak dolgunlaştırmada düşünüyomuşsun hatta bir arkadaşa "dudaklarını dolgunlaştırdıktan sonra senden hoşlanan erkek sayısında artma oldu mu? " diye cok mantıklı bir soru sormuşsun..yalnız yanlış anlamazsam nacizhane tavsiyem hepsiyle tek tek uğraşman zor olur direkt yüz nakli yaptırın :))) sevgiler

X