Ürtiker kurdeşen illeti daha önce olan geçiren kurtulan varmı

Miraces

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
297
16
23
birden kurdeşen oldum teşhis konuldu sanırım alerji iğne serumdan başka bir tedavisi yok .daha önceden olmuş ve geçirmiş olan varmı? Bitkisel kürlerede başladım

ben ve kardeşlerim stress olunca bişeyden panik veya anksiyete olunca oluyoruz iğne ile veya alerji hapı ile geçiyor

birden kurdeşen oldum teşhis konuldu sanırım alerji iğne serumdan başka bir tedavisi yok .daha önceden olmuş ve geçirmiş olan varmı? Bitkisel kürlerede başladım

Kurdeşen anlık gelişen ve dakikalar sonra biten birşey sizde ki kronik mi? Benim birkez başıma geldi ve morardım ve dudaklarım şişti 2 güne geçti.

Bende 6 ay sürdü. Türlü türlü ilaçlar içtim sonra bir şekilde geçti ama bence beslenmenize dikkat edin çok baharatlı şeyler tetikliyor demişti doktor bana

bana da alerjik ürtiker teşhisi kondu stilex yazdı doktor ama daha çok kızardı ve yandı. yüzüm komple kızarık ve kaşınıyor.

Kükürt sabunu kullanın,denize gidin,baharatlı şeyler yemeyin

X