Ürkütücü!...bu gerçek olabilir mi?

dünyamızın sonu için mayaların tahmin yapması ne kadar bir senaryo açıklamalar gibi olsa da sonuçta elbet sonu gelecek...keşke insanoğlu bunu bildiği halde daha iyi olmak için çabalasaydı...ta eski yüzyıllardan beri bi takım kişiler hep kehanette bulunmuşlar...en büyük kehanet de nostradamus dan gelmiş...hepsini gerçek olacak diye düşünürsek çok yanılırız...en iyisi insan olmak insanca yaşamak sonumuzun hayırlı olmasını dilemek...bir de dünyamıza daha iyi davranmak...sonuçta insanoğlu kendi sonunu kendi elleriyle hazırlıyor bence....CADIARZU

Allah'tan başka kimse bilmez ne olacağını,
Hakkımızda hayırlısı...

Birde ben insanlar isterse bu dünyada, isterlerse diğer boyuta geçecek kısmına takıldım, kıymet kopacak o kesin, ama isteyen burda, isteyen orda olacak diye birşeyi ilk defa duyuyorum, hoş burada foton olayından bahsedilmiş, kıyametten değil ama içinde bazı okuduğum yerler, daha önce araştırdığım konularla benzeşiyordu, ama isteyen burda, isteyende öbür boyutta meselesi bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası.

Mayaların tespitleri gercekten harika..dünyayla ilgili her kehanetler içinde en ilgi çekici olanı bu bence...yalnız gerçekleşirse 2012 de Recep Tayyip Erdogan'ın basın açıklamasını duyar gibiyim ''Foton Kuşağı bizi teğet geçecek '' kaydirigubbakcemile3

hiç inandırıcı değil... böle bideğişim olursa insan bünyesi bunlara dayanamaz...

X