Umuda ihtiyacım var .. Düşüklerden sonra hamile kalanlar nolur bakabilir mi

Peki kaç haftalıkken kirtaj
Öncelikle çok geçmiş olsun ve sabır diliyorum.. ben de tekrar hamile olma düşüncesinden bile korkuyorum gerçekten ilki Haziran'da ikincisi de daha 2 hafta önce gitti.. doktor bebeğin genetiklerinden de olabileceğini 3. De yine düşük ile sonuçlanırsa genetik testi olması gerektiğini söyledi bebek içürtaj olmak zorunda kaliyorsun ben her ikisi de 8 haftalıktı bekledim ama kalp atışını göremedik ve mecburen kürtaj olmak zorunda kaldım ama genetik test vermedim hiç eşimin sperm değerlerine bakıldı normal çıktı onda herşey

Öncelikle çok geçmiş olsun ve sabır diliyorum.. ben de tekrar hamile olma düşüncesinden bile korkuyorum gerçekten ilki Haziran'da ikincisi de daha 2 hafta önce gitti.. doktor bebeğin genetiklerinden de olabileceğini 3. De yine düşük ile sonuçlanırsa genetik testi olması gerektiğini söyledi bebek için.
Bende
Arkadaşlar merhaba…
Bir kimyasal, bir boş gebelikle kürtaj, dün 6. Haftasında kalp atışından sonra kendiliğinden düşen üç düşüğüm var.. bugün düşüğümün ikinci günü çok zor…(tüm testler yapıldı daha önce hepsi temiz)

Düşükten sonra sağlıklı gebelik yaşayan arkadaşlarımız buraya yazabilir mi umuda ihtiyacım var .. süreciniz nasıl oldu düşüklerden sonra sağlıklı hamilelik nasıl oldu… Nolur sadece umut olabilecek tecrübesi olan anneler ve hamile arkadaşlarım yazsın 🤲🏻 Şimdiden Allah razı olsun

Bir kimyasal gebelik, bir kalp atışı durması son olarak 8+4 olması gereken gebeliğim 6+0 da kaldığı için alındı cumartesi günü. Şimdi ikincide sonra yaptırdıklarını anlatayım sana rahim filmi ve rahim emari çekildi perde olduğu ortaya çıktı histeroskopi oldum kan pihti problemi var mı diye baktırdım az miktarda çıktı ve bu gebeliğimden önce kan sulandırıcı coraspirin kullandım keseden sonra göbekten iğneye başladık genetik test yaptırdık eşime de bana da sorun çıkmadı Ümmü sübyan muskasi yazdırdım hatta yazdirdigimda gebeymisim. Bu sefer de olunca doktor genetige yolladi genetiksel ne sorun olmuş benekte diye sonuç bekliyorum ama testi yapıldı mı eşim tasiyici çıktı bana da bakıldı neredeyse 4 ay olacak çıkmadi tıp 0 anne karnında oluyormuş genelde onu da bekliyorum artık daha ne yaptıracağım inan bilmiyorum
Baya olmuş yazalı sonuç ne oldu hamile kaldınız mı aynı olmasada benzer durumları yaşadım o yüzden merak ettim

Arkadaşlar merhaba…
Bir kimyasal, bir boş gebelikle kürtaj, dün 6. Haftasında kalp atışından sonra kendiliğinden düşen üç düşüğüm var.. bugün düşüğümün ikinci günü çok zor…(tüm testler yapıldı daha önce hepsi temiz)

Düşükten sonra sağlıklı gebelik yaşayan arkadaşlarımız buraya yazabilir mi umuda ihtiyacım var .. süreciniz nasıl oldu düşüklerden sonra sağlıklı hamilelik nasıl oldu… Nolur sadece umut olabilecek tecrübesi olan anneler ve hamile arkadaşlarım yazsın 🤲🏻 Şimdiden Allah razı olsun
Sunucunuz ne oldu benzer bi durum yaşadım tekrar hamile kaldınız mı

Sunucunuz ne oldu benzer bi durum yaşadım tekrar hamile kaldınız mı
3 düşükten sonra pgt li tüp bebek yaptık ilki tutmadı ikinci tuttu ama 5+6 da maalesef yine düşük yaptım kan sulandırıcı iğneler , progesteron iğneleri vs kullanıldı hepsi ama fayda etmedi şimdi 2 aydır adet olamıyorum kist oluştu düşükten sonra adet olduktan sonra tekrar uğraşmak için doktorlara gideceğim

3 düşükten sonra pgt li tüp bebek yaptık ilki tutmadı ikinci tuttu ama 5+6 da maalesef yine düşük yaptım kan sulandırıcı iğneler , progesteron iğneleri vs kullanıldı hepsi ama fayda etmedi şimdi 2 aydır adet olamıyorum kist oluştu düşükten sonra adet olduktan sonra tekrar uğraşmak için doktorlara gideceğim
Bende inanın yazılanlardan hep bir ümit bekliyorum bazıları düşünlerden sonra iki üç tane çocukları olmuş bazıları yine düşükle sonuçlanmış doktora git cem pazartesi inşallah Allah sizede en kısa zaman da nasip etsin saglıkli bir şekilde tüm istiyenlerede banada inşallah

X