Uçuklar küçüktür ama can acıtırlar...

Uçuk problemi bende de var, Alt, üst, yan hiç farketmiyor canı nerde isterse 2 ayda bir kez çıkıyor... Çoğunlukla ateşim yükseldiğinde çıkar. Kullanmadığım ilaç kalmadı. Ben de Zovirax kullannarak en son careyi buldumuştum kiiiiii artık zovirax piyasada yok, satılmıyor nedeni ilaç için yapılan yeni fiyat düzenlemesinde fiyatı bi hayli düşmüş, üretici firma da böyle olunca piyasandan çekmiş ilacı. Birçok şehirdeki eczanelere sordurdum ilacı, hiç bir yerde yok. Hiç bir mualdili de onun yaptığı işi yapamıyor, diğer arkadaşların da dediği gibi daha da beter duruma getiriyor olayı.
Tablet olayını hiç denememiştim, duymamıştım da, umarım bulabilirim. Oksijenli su ile temizlemek de yarayı rahatlatıyor ama geçirmiyor. Buz, sigara külü, vb şeyler hikaye hiç bir işe yaramıyor. Sadece kafaya takmadan 1 hafta beklemek kalıyor elde...
Herkese uçuk(suz) günler dilerim...

o söylediğiniz bir çok kremi denedim vectavirden başkasını tanımam,en etkilisi bence

bende de bu yazdığın kremden var 2 gr'lık 3-4 yıl önce işyeri doktoru vermişti evlenince yanıma almıştım.bende uzun zamandır çıkmıyordu 1 haftadır hastayım dün sabah kalktuğımda yeni başlıyordu pek önemsemedim ama akşama kadar öyle çabuk yayıldıki bugün dudağımın yarısı uçuk:KK43:evde kolonya vardı onunla sildim krem sürdüm doktora gitmeye gerek varmı acaba yazılanları okuyunca ilerler diye korkuyorum.
ne kadar sürede geçer acaba benim 1,5 yaşında bi kızım var onu öpmüyorum
uzak duruyorum sağolsun konuyu açan arkadaş çok yardımcı oldu evde kullandığım herşeyi ayırıcam iyileşene dek çok dikkat edicem çünkü 1-2 yıl önce haberlerde görmüştüm bir bebek annesinden kaptığı uçuk virüsünden dolayı hayatını kaybetmişti.
Allah korusun:Saruboceq:

ben de zovirax kullananlardanım ayrıca çok da memnundum mucize bişeydi bence ama piyasadan çekilmiş diye okudum az önce bilmiyorumkismile bu aksam bakıcam eczanelerde varsa bi kaç kutu alabilirim son kalanlardan umarım bulabilirim çünkü bende cok sık uçuk çıkıyo malesef hatta bu sabah bile çıktı bi tane kremide evde unuttum diye hayıflanırken kızdırılmış tahta ile uçuk üzerine baskı uygulamanın iyi geldiğini okudum bi sitede krem de yanımda olmadığı için aksama kadar çoğalacaktı yüzüm gözüm şişecekti denemekte yarar var diye düşündüm... Kullan at tahta çay kaşıklarını alev üzerinde ısıtıp uçuğun üzerinde bastırdım bi kaç saniye...Ve inanılmaz hiç büyümedi hatta kurumuş gibi oldu gerçekten bende işe yaradı kızlar umarım sizde de işe yarar.

Bunun dışında kalıcı çözüm için doktora gitmeyi düşünüyorum kan tahlili yaptırmam gerekiyomuş birde Solgar L-Lysine diye bir besin takviyesi var sık uçuk çıkaranlar da uçuk çıkarma sıklığını ve şiddetini azaltıyomuş denemedim ama denemeyi düşünüyorum....

Son düzenleme:
aiviral ve zovirax etken maddesi aynı. ben gayet memnunum. vectavir de iyi ama o da piyasadan çekilmiş:KK43:

X