Ücretsiz ilaçlar

gyra

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
53
73
Merhaba, tüp bebek tedavisinden kalan aşağıdaki ilaçları Ankara içi elden ya da karşı ödemeli kargo ile ihtiyacı olan birine vermek isterim. İlgilenen olursa bana özelden yazabilir. Sevgiler

-progestan 200mg tablet
-prednol
-proluton depot
- estrofem

Eklentiler

• IMG_9050.jpeg
    IMG_9050.jpeg
    224,5 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba, tüp bebek tedavisinden kalan aşağıdaki ilaçları Ankara içi elden ya da karşı ödemeli kargo ile ihtiyacı olan birine vermek isterim. İlgilenen olursa bana özelden yazabilir. Sevgiler

-progestan 200mg tablet
-prednol
-proluton depot
- estrofem
Özelden yazmayı bilemediğim için burdan yazıyorum estrofemi ben alabilir miyim Ankara Sincan’da oturuyorum

-progestan 200mg tablet
-prednol
-proluton depot
- estrofem
Merhaba ayvalik gönderim yapabilirmisjniz ödemeyi ben yaparım kargoya

Arkadaşlar elinde gonalf olan varmi ama para talep etmeyip ücretsiz vericek olan birileri varmi ilaç satisi yasak olduğu ve gerçekten ihtiyacım oldugu için yardım edicek birileri varsa çok mutlu olurum.

0,6 oksapar ya da muadiline ihtiyacim var. Rapor almakta zorlanıyorum. Elinde olan ulaşırsa sevinirim. Ankaradayım. Karşı ödemeli alabilirim.

Arkadaslar merhaba ankarada olup elinde gonalf 900 luk ilac olan var mi

X