Üç kız kardeş (kanal D)

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Ocak 2011
6.174
15.673
39
ÜÇ KIZ KARDEŞ

HİKAYE:

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Yapım: SÜREÇ FİLM
Yapımcı: Ali Gündoğdu - İnci Gündoğdu
İdari Yapımcı: Aynur Başgök
Yönetmen: Eda Teksöz
2. Yönetmen: Ayça Yaykın
Senaryo: Betül Yağsağan
Müzik: Batuhan Fırat
Oyuncular:
Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Mert Özcan, Ece Baliç

Şuanda yani salı akşamları kanal D ekranlarında ben çok beğendim

Kadro çok iyi ama çok yapmacık geldi bana sürekli sevgi dolu olmaları birbirlerine mıç mıç 🙂 baydı o yüzden

Kitabini karantina ilk basladiginda aldim 2 sene oldu hala okuyamadim ilk kitabi bitirip baslayim diziye istiyorum ama 🤣bu gidisle final yapinca anca 👏🏻

Sadece dönüşü beğendim 🤭
Türkan çok abartılmış,put gibi geldi açıkçası 😬
Derya asi,hırçın kız ama çok yoruyor basım kaldirmadi 🤭
O eski tip telefonu göstermek için fazla çaba var sanki 😂
Anladık çok eski zamanlar ve ilk telefon gördük 🤪

sıkılmıştık itiş kaçış dizilerden
yada klasikleşmiş dizi kalıbından
iclal aydının kalemini hep beğenirim.. 3 kız kardeşin kitabınıda okudum
şunu söyleyebilirim ki hiç bir dizi kitabın verdiği heycanı vermiyor
sanırım oyuncalardan kaynaklı
ama dizi şuanda güzel gidiyor :KK37:

tv deki nerdeyse tüm dizilerden bir bölüm izleyip sıkılan biri olarak, diğer vasat dizilere göre gayet iyi gittiğini söyleyebilirim
uzun uzun bakışmalar dk doldurmak için karakterlerin donuk donuk durmaları filan yok en azından

X