Tv8-Gerçeğin peşinde

Ben babanın bizzat kendi evladını bu kadar vahşice öldürebileceğini düşünmüyorum ama başından beri kimin yaptığını bildiğini hatta belki kendisinin yaptırdığını düşünüyorum. Olay bi tuhaf zaten avukat diye bağlanan arkadaşı da yalan çıktı. 16 yıl olmuş o yavrunun katili kimse hala elini kolunu sallaya sallaya belki metrobüste yan koltuğumuza oturuyor belki hergün görüp selamlaştığımız bakkal, delireceğim..

Kızıl saçlı osman meselesi vardı bi ara o olayı takip edemedim ama babanın bildiğinden çok eminim. Bir de bir şey soracağım, annesi neden hande'yi babaya vermiş de kendisi yanına almamış?
Bahtiyar meselesi ortaya çıkınca babaya kesin katil gözüyle bakılıyor artık :KK64:

Bahtiyar meselesi ortaya çıkınca babaya kesin katil gözüyle bakılıyor artık :KK64:

NeZih bahtiyara sakın yayına çıkma diye kaç kez mesaj atmış.nezih adamın bu mesajları yayındakilere göstereceğini tabiki tahmin etti buna rağmen o mesajı attı.demekki herseyi göze almış başka yapacak şeyi yok son çırpınışlarını yapıyor gibi geldi bana.pek yakında aydinlanacak insallah...dün babada hande yener acı veriyor şarkısını dinlemiş başa sara sara l..bence oda anladı köşeye sıkıştırdığını ya bilmiyorum..kızını sevdiğini düşünüyorum mecburen sustugunu düşünüyorum..insallah nezih kendi canına kiymaz gercekleri anlatmaktansa canına kiyacak gibi geliyor bana...

NeZih bahtiyara sakın yayına çıkma diye kaç kez mesaj atmış.nezih adamın bu mesajları yayındakilere göstereceğini tabiki tahmin etti buna rağmen o mesajı attı.demekki herseyi göze almış başka yapacak şeyi yok son çırpınışlarını yapıyor gibi geldi bana.pek yakında aydinlanacak insallah...dün babada hande yener acı veriyor şarkısını dinlemiş başa sara sara l..bence oda anladı köşeye sıkıştırdığını ya bilmiyorum..kızını sevdiğini düşünüyorum mecburen sustugunu düşünüyorum..insallah nezih kendi canına kiymaz gercekleri anlatmaktansa canına kiyacak gibi geliyor bana...
O yavrunun katili çıksın da ortaya vallahi çıktıktan sonra kim canına kıyıyorsa kıysın canım. 16 yıl boyunca yaşattıkları acının tarifi yok. Ya nezih yaptı ya yaptırdı ya da haberi var ama bu adam işin bir noktasında mutlaka var vallahi oturdum yine televizyonun başına. Ya geçen de sordum ama ben orayı kaçırmışım hande niye annesinde kalmıyordu acaba? Anne nasıl bırakmış o güzelliği üvey anneyle?

Anneyle kalma meselesini ikinizde yazmışsınız ben yeni okudum kuzum kusura bakmayın tekrar tekrar sormuşum

Evet dün çok farklı bir nezih vardı üzerinde bu kadar şüphe olduğunu bilmesem neredeyse üzülecektim o haline :KK43: bulunsun artık şu annenin yüreğine birazda olsa su serpilsin

Evet dün çok farklı bir nezih vardı üzerinde bu kadar şüphe olduğunu bilmesem neredeyse üzülecektim o haline :KK43: bulunsun artık şu annenin yüreğine birazda olsa su serpilsin

Aynen öyle çok çok zor bir durum hande nasıl korktu kim bilir..off psikolojim bozuldu ya Allahım inşallah bulunur kim yaptıysa insallaahhh

İzleyemedim ama yarın esenyurttan yayın yapıcaklarmış galiba :KK64:

ersin yoktu bugun, saffet mi ne bizi neden sürekli stüdyoya çağırıyorsunuz evimize gelin çayımızı için falan dedi, amacanı anlamadım ama, serapta tam herkes orda olsun ama karı koca gelelim konuşalım dedi, yarın yayın o apartmanda olcak sanırım

Hakan Dosyası cinayet büroya alınmış.
Ciddi el atıp çözsünler şu olayı.
Haftalardır beeyaz tahtada beş katlı apartman çizen serap hanımdan gına geldi bu nedir ya.
Ben bile ekran başında sanki 'dersi kaynatmaya çalışan öğrenci gibi' hissediyorum. Bu aile komple dersi yani programı kaynatıyo :)
Sürekli izlemiyorum ama bugün serap hanım ölüm saati 4'se Yeter yalan soyluyo diyordu.

valla özkan tüm şüpheleri üzerine çekti bence, özkanın öfke sorunu var diyorlarda, komple tüm ailenin öfke sorunu var gibi, sevgisiz bi aile gibi hissettiriyorlar

Son düzenleme:
valla özkan tüm şüpheleri üzerine çekti bence, özkanın öfke sorunu var diyorlarda, komple tüm ailenin öfke sorunu var gibi, sevgisiz bi aile gibi hissettiriyorlar
Hakan olayı ne oldu sanki programdan kovulmuşlardı diye duydum..
Sırf hakan için izliyordum bu programı..

evet ben de onun için bakıyordum bişey çıkmadı sanırım, hakanın babası abisinin karısını mı ne dövmüş sonra çıkmadılar programa
Evet o bölümüde izledim galiba çok tepki toplayınca gönderdiler aileyi...

Serap çok saçmalamıştı zaten..
Yeteri birgün suçluyor ertesi gün akliyor paklıyor..
Olay aslında basitti ama serap kör düğüm etti..

Mügeye çıksalardı şimdiye çözülmüştü olay..

Evet o bölümüde izledim galiba çok tepki toplayınca gönderdiler aileyi...

Serap çok saçmalamıştı zaten..
Yeteri birgün suçluyor ertesi gün akliyor paklıyor..
Olay aslında basitti ama serap kör düğüm etti..

Mügeye çıksalardı şimdiye çözülmüştü olay..

aynen ben de öyle düşünüyorum

X