Tüy Dökücü Kremle ilgili Bir Fikir !!!

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
526
4
arkadaşlar bir fikrim var tüy dökücü krem kullanan arkadaşlar bilir tüylerin yada kılların da diyebiliriz üzerini bu kremle kaplarız bekleriz ve kılların yumuşacık olduğunu biraz alıp elinizle oynarsanız hamur kıvamına geldiğini fark etmişsinizdir bu krem tüyleri dökmüyo derinin üst kısmına çıkan tüyleri yumuşatıyo ve sonra rahatlıkla temizleniyo tüyler. acaba diyorum ağda yaptıktan sonra bu kremi sürsek kıllar yeniden çıkana kadar tüylerde incelme zamanla azalma olmaz mı çünkü aynı etkiyi kıl köklerinede yapıcak ???? ne dersiniz bi fikriniz var mı ???

evet katılıyorum suzzi ye. bence ağda yapıyorsan hiç tüy dökücü kullanma. azaltıp inceltmez, tam tersine sertleştirebilir. bioder kullanabilirsin canım. biraz pahalı ama büyük ölçüde faydası oluyor.

ben denedim onu ama ağda değilde epilasyondan sonra ağdayla düşünemiyorum zaten yeterince tahriş olmuş neyse denedim bi etkisi yok fazla dipte olan kısalar varya onların bazılarını elinle uğraşırsan çıkıyo onu da zaten ben tüy dükücü kullanmadan da yapıyorum

Tüğ dökücü kremler traş bıçağı ile almış gibi sadece üstten kırıyor tüğleri bende denedim. Ama hiç beğenmedim, daha sert çıkmalarını sağlamaktan başka bir işe yaramıyor.. Şimdi epilatör ile alıp tüğ seyrekleştirici losyon kullanıyorum.
Tüğleri inceltebilir mi bilmiyorum
fisfisfis

X