Tutmayan botox

Damdakiperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
778
976
Alnıma botox yaptırıyorum ancak 2 ay bile gitmiyor hemen büzüşmeye başlıyor. Cildim yağlı ve alnındaki 2 çizgi artık yer etmiş. Bazı insanları görüyorum alinlari botoxlu ama gayet dümdüz, bunun başka bir yolu yok mu

Yanınızda hazirlanmasina dikkat edin. Markasını sorun. Gerci en iyisini yaptırdım hep (allergan) bende de 2 ay sonra çözülüyor. Yanimda hic hazirlanmadi. Hep enjektör icinde getirdi doktor. Bir daha mutlaka yanimda hazırlansın istiycem.

Alnıma botox yaptırıyorum ancak 2 ay bile gitmiyor hemen büzüşmeye başlıyor. Cildim yağlı ve alnındaki 2 çizgi artık yer etmiş. Bazı insanları görüyorum alinlari botoxlu ama gayet dümdüz, bunun başka bir yolu yok mu
Markasına dikkat edin ve yanınızda hazırlasın miktarıda önemli, annem mesela yaptırırken yanında hazırlatır vs.

Botox max etkisi 2-6 hafta arasında gösterir ve 2. aydan sonra yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlar. 4. ayda etkisini yitirir kişiye göre bu süre 5 ayı bulabiliyor. 6 ayda bir yaptıran kişiler de son ay dikkat ederlerse epey etkisi gitmiştir.

merhaba bence yaş ile de alakası var.bir arkadaşla ikimizle aynı miktar yapıldı. onun 1 ayda çözüldü benim 5 ay sürdü. ya da ileri yaşa biraz daha mı yaptırmak gerekli bilmiyorum. ben 32 o 54 yaşındaydı

merhaba bence yaş ile de alakası var.bir arkadaşla ikimizle aynı miktar yapıldı. onun 1 ayda çözüldü benim 5 ay sürdü. ya da ileri yaşa biraz daha mı yaptırmak gerekli bilmiyorum. ben 32 o 54 yaşındaydı
Ilk uygulama ile de ilgili olabilir onda yasa bagli olarak daha cok uygulama yapilmis olabilir

ben malatyada yaşıyorum. Doktor size uymayabiilir. Sahte Botox konusunda tecrübeli değilim. Ama dedikleri gibi ilacı yanınızda iğneye enjekte etmelerini isteyebilirsiniz.

X