Tüp Bebek Merkezleri Turgut Aydın Acıbadem Atakent Tüp Bebek

koşarak gittim, ön görüşmeden 3-4 gün sonra tedaviye başladık fakat sonuç olumsuz oldu. :KK43:
3.denememizdi. maalesef yine olmadı.

koşarak gittim, ön görüşmeden 3-4 gün sonra tedaviye başladık fakat sonuç olumsuz oldu. :KK43:
3.denememizdi. maalesef yine olmadı.
Selam canım ben Turgut beyin hastasıyımmmm Tedavine onunla devam etmeni tavsiye ederim.. bizimde 2 kez olmadı ama sonra oldu Allah'ın izni ve dr turgut un emeği ile

Selam canım ben Turgut beyin hastasıyımmmm Tedavine onunla devam etmeni tavsiye ederim.. bizimde 2 kez olmadı ama sonra oldu Allah'ın izni ve dr turgut un emeği ile

Merhaba, tebrik ederim sizin adınıza çok sevindim fakat benim 3.denemdi. 4.denemeyi bülent tıraşta yapmaya karar verdik. Turgut beyi çok sevmiştim ama tedavi şeklimiz maalesef beni tatmin etmedi

Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah .. biz 2 kez tüp bebek denedik olmadı sonra aşılama ile oldu..denemediyseniz bilginiz olsun

Maşallah ❤ eşimin değerleri çok düşük olduğu için bize aşılama yapılması hiç sanırım bizim gibi olanlara direkt tüp deneniyor.
Darısı başımıza inşallah, sevgiler

Maşallah ❤ eşimin değerleri çok düşük olduğu için bize aşılama yapılması hiç sanırım bizim gibi olanlara direkt tüp deneniyor.
Darısı başımıza inşallah, sevgiler
Benim eşimin değerleri de düşüktü.. neofortil diye bi besin takviyesi kullandı ve değerler yaklaşık 2 katına çıktı..ayrıca yumurtalık rezervim de düşüktü.. aşılama olmadan tüp denedik ve tutmadı.. pisikolojik olarak insan sanki tüp de daha kesin sonuçnalınacağını hissediyor veya sanıyor ama Allah ol derse oluyor.. inşallah sabırla kavuşursunuz

Turgut Aydın denilen doktor şuan Atakent Acıbadem hastanesinde...
Biz faklı bir Tüp bebek merkezinde tedavi olduk ve çok şükür ki hamile kaldım. Evime yakın olması sebebi ile ve tüp bebek ihtisası yapmış olması sebebi ile Turgut Aydın'dan randevu aldım.
İkinci tüp bebek denemesinde hamile kalmış biri olarak gittiğim Atakent Acıbadem Hastanesi Turgut Aydın ilk randevum tam bir fiyaskoydu... Toplam vajinal muayene ve görüşme sürem 8 dk sürdü. Çünkü kendisinin randevularına sadık olmadığını bu nedenden dolayı görüşmelerini kısa tuttuğunu kontrole gittiğimde bir kez daha anladım.
Kısa cümlelerle adeta odasından kovarcasına bir ilk muayene görüşmesi yaptığım yetmezmiş gibi bir hafta sonra kontrole gittiğimde birçok soru hazırlamama rağmen yine yarısını soramadım kendisine çünkü geç gelmişti, yine hastası bekliyordu ve herşeyden önemlisi kahvaltısını etmemişti. şaka gibi....
hamileliğimde kaç kilo almalıyım? şuan kiloma bakacak mısınız demeseydim kilomu falan ölçmek aklına asla gelmeyecekti.
O gün bebeğimin kalp atışlarını ilk kez duyacaktım. Kapl atışlarını duymam ile kapaması bir oldu hatta anlayamadım gelen sesi, kendisine baktım bişey demedi sonra hemsireye baktım, hemşre kafasını salladı evet kalbi der gibi ama doktorda asla bir kelam yok... Sonrasında hemen kapadı halbuki videoya almak istemiştim ancak buna müsade etmedi...
En son diyaloğumuz ise en enteresanıydı... İlk görüşmemiz de 8 dk sürdü bu görüşme de oldukça kısa oldu dediğim de ise ne konuşacağız ki yeter işte bu kadar, hadi arkadaşlar (nereden arkadaşı oluyorsak kendisinin) görüşürüz dedi odasının kapısını açtı ve resmen bizi odadan kovdu!!!!

Turgut Aydın denilen doktor şuan Atakent Acıbadem hastanesinde...
Biz faklı bir Tüp bebek merkezinde tedavi olduk ve çok şükür ki hamile kaldım. Evime yakın olması sebebi ile ve tüp bebek ihtisası yapmış olması sebebi ile Turgut Aydın'dan randevu aldım.
İkinci tüp bebek denemesinde hamile kalmış biri olarak gittiğim Atakent Acıbadem Hastanesi Turgut Aydın ilk randevum tam bir fiyaskoydu... Toplam vajinal muayene ve görüşme sürem 8 dk sürdü. Çünkü kendisinin randevularına sadık olmadığını bu nedenden dolayı görüşmelerini kısa tuttuğunu kontrole gittiğimde bir kez daha anladım.
Kısa cümlelerle adeta odasından kovarcasına bir ilk muayene görüşmesi yaptığım yetmezmiş gibi bir hafta sonra kontrole gittiğimde birçok soru hazırlamama rağmen yine yarısını soramadım kendisine çünkü geç gelmişti, yine hastası bekliyordu ve herşeyden önemlisi kahvaltısını etmemişti. şaka gibi....
hamileliğimde kaç kilo almalıyım? şuan kiloma bakacak mısınız demeseydim kilomu falan ölçmek aklına asla gelmeyecekti.
O gün bebeğimin kalp atışlarını ilk kez duyacaktım. Kapl atışlarını duymam ile kapaması bir oldu hatta anlayamadım gelen sesi, kendisine baktım bişey demedi sonra hemsireye baktım, hemşre kafasını salladı evet kalbi der gibi ama doktorda asla bir kelam yok... Sonrasında hemen kapadı halbuki videoya almak istemiştim ancak buna müsade etmedi...
En son diyaloğumuz ise en enteresanıydı... İlk görüşmemiz de 8 dk sürdü bu görüşme de oldukça kısa oldu dediğim de ise ne konuşacağız ki yeter işte bu kadar, hadi arkadaşlar (nereden arkadaşı oluyorsak kendisinin) görüşürüz dedi odasının kapısını açtı ve resmen bizi odadan kovdu!!!!

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki! Ilk tanisma gorusmemiz cok uzun surmustu ama yanimda baska bir tedavi goren arkadaşım vardi o çok konuşkan olduğu için belki bu kadar uzun sürdü. Sira bana gelince kisa bir görüsme yapip cikmistik. Tefaviye baslama kararini bu uzun gorusme sonrasi verdim zaten, çünkü devlet hastanesinde doğru düzgün bilgi alamamaktan sikayetciydik. Tedaviye basladigimizfa biz de aynı şekilde iki cümleden fazla konuşamamıştık, surekli lafimizi agzimiza tıkıp "oldu arkadaşlar, tamam arkadaşlar, görüşürüz arkadaşlar" diyip konuyu kapattı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ilk basta muayene de herşey çok iyi deyip umutlandırdı, özellikle "hocam yine ayni şey olmasın eşimin değerlendirmesini çok iyi yapın gerekirse tese yapın"deneme rağmen eliyle 'okey' hareketi yapıp "nilay hanım sperm sayısı yeterli bana bırakın"dedi. Sonra "maalesef cok.ciddi bir sayı yetersizliği var, gebe değilsiniz!!!" Dedi. Çok üzdü bizi ve bülent tıraşa girmediginizi çok pişman olduk

Kizlar bende gebeligimin 4. Ayindayim. Eltim 6 yillik evliligi boyunca 2 dusuk yapmisti. Gittigi bir hekim asilamalarin tutmasini sonucu Turgut hocayi onermisti ve onda tedaviye basladi.Onun ilk denemesinde gebe kalmasindan sonra bende Turgut hocaya sans verdim, cunku bundan once 3 defa diger merkezlerde tup bebek denemistim. Ayrica hormon degerlerim cok kotuydu. Randevu alip gittigimde o kadar guler yuzuyle benimle ilgilenip, sorularimi oyle ictenlikle cevapladi ki. Ben daha once hic bir hekimin bana boyle guven verdigini hissetmemistim. İlaclarimi kullandiktan sonra opuda sadece 1 yumurta cikti ve moralimi cok bozdu. Turgut hoca embriyomun yeterli kalitede oldugunu soyledi ve Allahin izniyle gebe kalabilecegimi soyledi. Transferden sonra o kadar stres yapmama ve surekli telefonla aramama ragmen hem hemsireler hem dr turgut hoca butun sorularimi ictenlikle cevapladi(bence ilgilenmeme konusunda hakkini yiyorsunuz) ve 12. Gun gelip test yaptirmami soyledi. Gittigimde betam 81 cikti. Bence hic biriniz Allahtan umudunuzu kesmeyin. Su anlik cok saglikli bir erkek cocugu olarak gozukuyor. İnsallah sonu da mutlu biter ve Allah hepimize bebek sevgisi tatttirir.

Kizlar bende gebeligimin 4. Ayindayim. Eltim 6 yillik evliligi boyunca 2 dusuk yapmisti. Gittigi bir hekim asilamalarin tutmasini sonucu Turgut hocayi onermisti ve onda tedaviye basladi.Onun ilk denemesinde gebe kalmasindan sonra bende Turgut hocaya sans verdim, cunku bundan once 3 defa diger merkezlerde tup bebek denemistim. Ayrica hormon degerlerim cok kotuydu. Randevu alip gittigimde o kadar guler yuzuyle benimle ilgilenip, sorularimi oyle ictenlikle cevapladi ki. Ben daha once hic bir hekimin bana boyle guven verdigini hissetmemistim. İlaclarimi kullandiktan sonra opuda sadece 1 yumurta cikti ve moralimi cok bozdu. Turgut hoca embriyomun yeterli kalitede oldugunu soyledi ve Allahin izniyle gebe kalabilecegimi soyledi. Transferden sonra o kadar stres yapmama ve surekli telefonla aramama ragmen hem hemsireler hem dr turgut hoca butun sorularimi ictenlikle cevapladi(bence ilgilenmeme konusunda hakkini yiyorsunuz) ve 12. Gun gelip test yaptirmami soyledi. Gittigimde betam 81 cikti. Bence hic biriniz Allahtan umudunuzu kesmeyin. Su anlik cok saglikli bir erkek cocugu olarak gozukuyor. İnsallah sonu da mutlu biter ve Allah hepimize bebek sevgisi tatttirir.

Siz şanslıymışsınız ne güzel, adınıza çok sevindim tebrik ederim. Size ne tür tedavi uygulandı peki? Tüm tahlil ve testlerinize bakıldı mı ya da yeniden yapıldı mı bu testler? Benim memnuniyetsizliğim tam da bu nedenden ötürü çünkü. 2 başarısız ile elimde bir sürü tahlil ile gittim, doğru düzgün bakılması bir kenara anestezi öncesi yapılan kah tahlili ve e2 haricinde hiçbir tahlil yapılmadan ezbere başlandı. Eşime sperm tahlili yapıldı, raporda yazan değerler yanlıştı!!!(ben farkedip embriologu arayıp düzelttirdim!!!) ki daha acısı şu ki, dün başka bir doktora aynı dosya ve tahlillerimle gittim tam 2 saat dosyamı didik didik incelediler, önemli her şeyi not ettiler ve önceki testlerimdeki amh değerimin bir tahlilde 6,17 bir başka tahlilde 4,5 olması ve reelde gözüken yumurta sayısı ile uyumsuz olduğunu ilk bakışta fark edip bir çok önemli tahlili rahim filmi de dahil yeniden yaptırmam gerektiğini söylediler. Bu bile benim için çok çok önemliydi. Hemen kan verip amh baktırdım sonuç 2,76 çıktı!!! Eski değerlerime göre benim polikistik over hastası olmam gerekirmiş ve en az 25-30 yumurta toplanması gerekiyormuş. Mesela bunu farketmesini beklerdim Turgut Beyin. Laboratuvarımız çok iyi diyip benim elimdeki tahliller ile yetindi. Belki amh değerimdeki yanlışlığı farkedip doğru dozda ilaç kullansaydık şuan dondurulmuş yumurtam olabilirdi.

Dilerim bu yazdıklarımı okuyan her tüp bebek hastası arkadaşım en azından gittiği doktorun yeniden tahlil yapıp her detayı dikkatlice incelemesi gerektiğinin önemini anlar.

Turgut beyde ikinci denememde ıkizlerim var şu an 3 yaşındalar..harika bir doktor
Her zaman iletişim konusunda burda anlatılanlar gibi hiçbirşey yaşamadım hamileliğim boyunca da her zaman gayet ilgiliydi istediğim zaman telefonla her soruyu sordum vatsapa yazdim cevapladı sağolsun...tavsiye ederim..

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki! Ilk tanisma gorusmemiz cok uzun surmustu ama yanimda baska bir tedavi goren arkadaşım vardi o çok konuşkan olduğu için belki bu kadar uzun sürdü. Sira bana gelince kisa bir görüsme yapip cikmistik. Tefaviye baslama kararini bu uzun gorusme sonrasi verdim zaten, çünkü devlet hastanesinde doğru düzgün bilgi alamamaktan sikayetciydik. Tedaviye basladigimizfa biz de aynı şekilde iki cümleden fazla konuşamamıştık, surekli lafimizi agzimiza tıkıp "oldu arkadaşlar, tamam arkadaşlar, görüşürüz arkadaşlar" diyip konuyu kapattı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ilk basta muayene de herşey çok iyi deyip umutlandırdı, özellikle "hocam yine ayni şey olmasın eşimin değerlendirmesini çok iyi yapın gerekirse tese yapın"deneme rağmen eliyle 'okey' hareketi yapıp "nilay hanım sperm sayısı yeterli bana bırakın"dedi. Sonra "maalesef cok.ciddi bir sayı yetersizliği var, gebe değilsiniz!!!" Dedi. Çok üzdü bizi ve bülent tıraşa girmediginizi çok pişman olduk
Açıkçası şu yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım. Bende Turgut beyde tedavi oldum. Çok şükür sonuca da ulaştım. sizin bu anlattıklarınızı yaşamadım. hatta gayet güleryüzlü espirili birisi. biz daha önce 2 başarısız deneme ile gittik ve açıkçası çok negatif bir tutumumuz vardı. eşime bir sürü sperm ile ilgili gereksiz tahlil vs. yaptılar. Turgut bey bunların hiçbirisine gerek olmadığını söyledi detaylı anlattı ve güvendik. iyi ki de güvenmişiz.
inşallah sizinde dileğiniz gerçek olur. Allah isteyen herkese naip etsin.

Arkadaşlar bende turgut beyde bi kere tedavi oldum ve sonuç negatif ile sonuçlandı ben kendi tecrübelerim üzerinden şunu söyleyimki turgut bey tamamen durumu hafif olan hastalarda başarılı durumu ciddi olan zor vakalı hastalarda bilgisi ve tecrübesi tam bi fiyasko ne yazıkki

merhaba arkadaslar bizde eşimle birlikte turgut beye gidiyoruz.İsim vermeyim ama 4 özel hastane gezdik ve içimize sinen tek isim oldu turgut bey.
Farklı bir hastanede başlamıştık tedaviye isim vermek istemiyorum.Eğer öğrenmek isteyen olursa turgut beye bu yaşadıgımız olayı sorarlar ise neresi oldugunu öğrenirsiniz.Hem bende hemde eşimde sorun vardı.8 Şubat cuma günü eşim TESE ameliyatı olacaktı eşim ameliyattan korktugu icin turgut beye danışmak icin gittik.Eşimden örnek vermesini istedi 7 şubatta örnek verdiğimizi söyledik önemli değil ben sadece degerinizi görmek istiyorum dedi.sonuc cıktı bu degerler ile ameliyat olmanıza gerek yok burda veya dilediğiniz başka merkezlerde bu sorun giderilir dedi.Benim icinde yumurta toplama işlemi için p.tesi gününü öngörmüştü gittiğimiz yer.Turgut bey ise p.tesi gününe kadar zamanımızın olmadıgnı söyledi.Eşimle birlikte uzun bir tedavi yöntemi hakkında neler yapacagını hangi aşamaları hangi zaman dilimlerinde olacagını detaylıca anlattı.Yaklaşık 40 dakika civarında bir konuşma yaptı bizimle (Ayrıca o gün yaklaşık 1-2 saat süren bir ameliyatın hemen ardından bizi görüşmeye aldı).Biz eşimle birlikte odasından ayrıldık eve dogru yola cıktık yolda ikimizde turgut beyle tedaviye devam etme kararı aldık.Bu gün eşimden örnek aldılar benden de yumurta topladılar.Bir kaç gün içinde bize haber verileceği söylendi.Şuan beklemedeyiz arkadaşlar.Fırsat buldukça deneyimlerimizi paylaşacagım.
Turgut bey için söyleyebilceğim gerçektende işinin ehli biri elinden geleni yaptığını düşünüyoruz artık gerisi RABBİME kalmış.Rabbimin izniyle inşallah güzel haberi burdan paylaşırız.
RABBİM EVLAT İSTEYEN HERKEZE BU MUTLULUĞU YAŞATIR..

Merhabalar,
Son dönemlerde turgut beyde tedavi görenler var mı?

Anadolu Sağlık Merkezi-Joh Hopkins -İzmit 'e gitmeyi düşünenler dikkatli olsun. Bana ilk görüşme ücretsiz dediler ve görüşmede doktor muayene etmek istedi.Doktor ilk görüşmede muayene etti.Eğer o gün ilk görüşmede muayene olduğunda, ücretli olduğu iletilseydi. Kabul etmeyebilirdim. Ve uygulanacak paketin içeriğinden de bahsetmediler. Pakette muayene varmış. Ben bunu bilemem ve nitekim bilmiyordum. Şimdi paket iptal olunca benden muayene olmuşsunuz ödeme yapmalısınız diyorlar. Bu nedenle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Anadolu Sağlık Merkezi-Joh Hopkins -İzmit 'e gitmeyi düşünenler dikkatli olsun. Bana ilk görüşme ücretsiz dediler ve görüşmede doktor muayene etmek istedi.Doktor ilk görüşmede muayene etti.Eğer o gün ilk görüşmede muayene olduğunda, ücretli olduğu iletilseydi. Kabul etmeyebilirdim. Ve uygulanacak paketin içeriğinden de bahsetmediler. Pakette muayene varmış. Ben bunu bilemem ve nitekim bilmiyordum. Şimdi paket iptal olunca benden muayene olmuşsunuz ödeme yapmalısınız diyorlar. Bu nedenle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Turgut hoca sayesinde ikiz cocuklarim var cok şükür. Gerçekten ilgili ve gerçekçi bir doktor..bazi doktorlar cok basit ya da tüp bebekle alakası olmayan konuları bile bir mucize gibi öne sürüyorlar kesinlikle bu tavıra sahip olmadığı için 3.cpcuk için tekrar gitmeyi düşünüyorum inşallah herkese tavsiye ederim..

Merhabalar Turgut aydin beyde histeroskopi oldum bu ay,ilk reglide hersey iyiyse transfer deniyecek,Turgut hoca 3. Doktorum sizce nasıl bir doktor kizlar

X