Tüp bebek Transfer sonrası rapor

sedu066

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
654
361
27
Kizlar selam ,tüp bebek merkezleri rapor verebiliyor mu transferim olduktan sonra işe götürmek için rapor almak istiyorum ama işlemi tüp bebek merkezi yapacak ordan rapor alabilir miyim ,hastaneden mi almam gerekiyor

Kizlar selam ,tüp bebek merkezleri rapor verebiliyor mu transferim olduktan sonra işe götürmek için rapor almak istiyorum ama işlemi tüp bebek merkezi yapacak ordan rapor alabilir miyim ,hastaneden mi almam gerekiyor
Muhtemelen hastaneden almak gerekir. Özel merkezdeki reçeteler bile devlet tarafından karşılanmıyor

Ben merkezden ameliyat sonrasi rapor almistim ,sgk gecerli sekilde. O yuzden alabilirsin yine de telefonda sorsan iyi olur

Soracağım gittiğimde artık işlemi orda yaptıracağım için verirler diye düşünmüştüm ama bakalım nasıl ilerliyor

Bana da tüp bebek merkezinden rapor verdiler 🙏🏻

X