Tüp Bebek için Eksozom yaptıranlar buluşalım

Bu mesajınız beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam Allah sizden razı olsun bu süreçte hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz rabbim tez vakite hepimize emegimizin karşılığını nasip etsin inşallah bu yol hepimizin yolu stres yapma diyorsun canım o elimde olmayan birşey ama onuda başaracağım biliyorum öncelikle kimyasllardan arınıyorum sonrada stresten zaten hergün kuru incir kürü yiyorum zeytin yagına koymuşum oda fsh yukseltiyormuş bal polen bunlarda yukseltiyormuş hatta benim fsh degerim 25 iken kendiliğinden adet oluyorum proklatin degerim çok guzel ama gögsümde süt var hormonlarım öyle dengesizleşmiş ki artık alıştım takmıyorum gecer diyorum inşallah bende hamile kalınca kendi hikayemi burda anlatıp herkese umut olacagım🤲🤍🥹
Zeytinyağında bekletilmiş incir ve bal polen mi fsh yükseltiyor benimde fsh yüksek bende yiyordum yumurta kalitesine faydalı diye biliyorum ama fsh yükselttiğini ilk kez duydum

Merhaba ben de bugün yaptırdım eksozom. Kanamam pede gelmiyor ama idrar vişne suyu gibi geliyor. Sizlerin kanaması olmuş muydu?

Evet eksozomdan sonra ama bugün geçti. Muhtemelen coraspin kullandığım için kanamam oldu bi süre. Yaptırmayı düşünenler korkmasın opudan farkı yok ağrı falan olmadı

Merhaba. Ben de 2 martta kök hücre tesavisi oldum. 47 yaşındayım. 9 yaşında bir kızım var. Kızımdan sonra 6 kez tüp bebek denedim fakat rezerv azlığından ve yumurta kalitesi düşüklüğünden başarılı olmadı. 2 martta gitriğimde 1 yumurta varken kök hücreden sonra 3-4 yumurta görüldü ama büyüyecek mi belli değil. 11 mayısta tüp bebeğe başlamak için ilaçlar yazılacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.
Ekspzom ve kök hücre tedavisinin farkı nedir acaba bilen var mı?

Bende bugun eksozom oldum anesteziliydi herhangi bir ağrı sızı kanama olmadı vitaminler yazdı 3 ay sonra kontole çağırdı … sizede 3 ay sonramı kontrol verildi her ay adetle folükül bakılır diye düşünmüştüm ben ama ağustos adet tarihimde gelmemi söyledi

Merhabalar, ovulasyon testiyle kendi takip yapip PRP ve eksozom sonrasi gec yumurtladigini fark eden oldu mu hic? Adetimin 11. gununde yaptirdim iki uygulamayi da, bugun 17. gun ve testte hic pozitif gormedim. Simdiye kadar ilk defa boyle bir seyle karsilasiyorum...

X