Tüm vücut liposuction oldum. Adım adım liposuction maceram.

Canım öncelikle sakin ol. Stres yapma daha çok yeni. Morlukların bile geçmemiştir tam olarak. Bak ben dört ayı geçti hala yan simitlerim tam hissi gelmedi uyuşuk gibi. Ve ara ara ödem oluyo iniyo bazı yerler dalgalanıyo gibi oluyor geçiyor. Bunlar çok normal. Sakin ol takıntı yapma. Korsem beni çok sıkmıyordu. Biraz ödemim inince küçülttüm korsemi daralrrırdım terzide çok pahalı yenisi almadım. Ama 3 Haftaya yaklaştığım zamandaydı. Zaten çıkarttım zamanı dolunca dayanamadım artık. Ama keşke biraz daha fazla taksaydım en azından bir ay diye üzüldüm 😀
Doktor ismini bende alabilirmiyim rica etsem. Bende basen bacak lipo olmak istiyorum. Ankarada muharrem demiroğulları na karar vermiş gibiyim ama önümüz yaz sıcakta korseyle nasıl olur hiç bilemiyorum. Lipödem li armut tip fiziğim var. Korkuyorum. Ya istediğim gibi olmazsa diye

Muharrem hoca için iyi diyorlar ama bilemem ben hiç tanımadığım bi dr a gittim bi arkadaşımın arkadaşı ona ameliyat olmuş diye oyle bi gittim konuşmaya :) içime sindi ve hemen gün aldım sonuçlardan memnunum. Bazı yerlerde biraz dalga var ama çok belli değil bu da normal yani çok memnunum ama iyi ki olmuşum dedim :)

Doktor ismini bende alabilirmiyim rica etsem. Bende basen bacak lipo olmak istiyorum. Ankarada muharrem demiroğulları na karar vermiş gibiyim ama önümüz yaz sıcakta korseyle nasıl olur hiç bilemiyorum. Lipödem li armut tip fiziğim var. Korkuyorum. Ya istediğim gibi olmazsa diye
Fiyat bilgisi yapti mi size Muharrem hoca?

Benim fiziğim elma tipi. Düzgün sayılmaz ama burdaki bazı arkadaşların açtığı konuları okuyunca korktum. Spor ve diyetle geçiştirmeyi düşünüyorum olduğu kadar artık
Ameliyatimin 6. Günü 360 liposuction ve gidi liposuction oldum. 7-8 kilo fazlalığım vardı ama kilo ile gitmeyen bölgeler yağlanmış ve kilo vermeyle gitmeyiyordu gaza geldim oldum. Sonuç harika da olsa kimseye tavsiye etmiyorum bu acıya hiç bisey yaptırmaya değmez. Korse korkunç sıkıyor belim kırılacak gibi hissediyorum karnım ve özellikle popomla, pubik bölgem balon gibi şiş. Agri kesiciler her gün aldım ona rağmen rahatsız hissediyorum. Yatmak kalkmak aşırı zor. Kızlar spor diyet ve hatta bence hergun tempolu yürüyün, hem paraniz cebinizde kalsın hemde bu ağrı ve hassasiyeti yaşamayın hiç gerek yok sonuc harika da olsa tavsiye etmiyorum. Daha önce meme küçültme ameliyati oldum onda asla böyle bir sorun yaşamadım gayet konforlu gecti Ameliyat sonrasi...

Hepsini aynı anda yaptırıp kurtulmak en iyisi. Hem ayrı ayrı yaptırmak maliyetli ve sürekli anestezi almak zorunda kalıyor .
Ameliyatimin 6. Günü 360 liposuction ve gidi liposuction oldum. 7-8 kilo fazlalığım vardı ama kilo ile gitmeyen bölgeler yağlanmış ve kilo vermeyle gitmeyiyordu gaza geldim oldum. Sonuç harika da olsa kimseye tavsiye etmiyorum bu acıya hiç bisey yaptırmaya değmez. Korse korkunç sıkıyor belim kırılacak gibi hissediyorum karnım ve özellikle popomla, pubik bölgem balon gibi şiş. Agri kesiciler her gün aldım ona rağmen rahatsız hissediyorum. Yatmak kalkmak aşırı zor. Kızlar spor diyet ve hatta bence hergun tempolu yürüyün, hem paraniz cebinizde kalsın hemde bu ağrı ve hassasiyeti yaşamayın hiç gerek yok sonuc harika da olsa tavsiye etmiyorum. Daha önce meme küçültme ameliyati oldum onda asla böyle bir sorun yaşamadım gayet konforlu gecmisti o zaman yaptirdigim Ameliyat sonrasi.

Ameliyatimin 6. Günü 360 liposuction ve gidi liposuction oldum. 7-8 kilo fazlalığım vardı ama kilo ile gitmeyen bölgeler yağlanmış ve kilo vermeyle gitmeyiyordu gaza geldim oldum. Sonuç harika da olsa kimseye tavsiye etmiyorum bu acıya hiç bisey yaptırmaya değmez. Korse korkunç sıkıyor belim kırılacak gibi hissediyorum karnım ve özellikle popomla, pubik bölgem balon gibi şiş. Agri kesiciler her gün aldım ona rağmen rahatsız hissediyorum. Yatmak kalkmak aşırı zor. Kızlar spor diyet ve hatta bence hergun tempolu yürüyün, hem paraniz cebinizde kalsın hemde bu ağrı ve hassasiyeti yaşamayın hiç gerek yok sonuc harika da olsa tavsiye etmiyorum. Daha önce meme küçültme ameliyati oldum onda asla böyle bir sorun yaşamadım gayet konforlu gecmisti o zaman yaptirdigim Ameliyat sonrasi.
Çok geçmişler olsun. Nasılsın iyi misin .? Süreç ne durumda?

Ben ankarada oldum ama ben bir çok işlem yaptırdım. Doktorumun adını istersen özelden yazabilirim ama bak bende tanımadan bi arkadaşımla beraber gitim görüştüm bi kaç gün içinde bana en uygun olan tarihe karar verdim gün aldım. 20 ggün sonrası filan hemen oluverdim. Asla bi mesuliyet almak istemem hani tavsiye ederim ama herkesin farklı durumları söz konusu ben tam liposuction hastasıydım. Çok mükemmel sonuç aldım. Yani bu da onemli güzel kadınsı bir fiziğim vardı ama aşırı çıkıntılar basenler yanbeller falan. Yani üstü aşırı kalın altı aşırı ince veya daha tersi durum olsa bu fiziğe sokamazdı beni. Ben baya işlemler yaptırdım sen tek bölge istiyorsan ona göre fiyat vericektir
Merhaba bana özelden doktoru yazar mısınız

X