Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Tül peruk veya tepelik kullananlar

Usagi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
177
35
36
Tül peruk veya tepelik kullanan var mı?lütfen yardım edin acil çözüm bulmalıyım işe başlayacağım.nasıl kullanılıyor kolay mı memnun musunuz alırken kullanırken neye dikkat etmeliyim

Tül peruk veya tepelik kullanan var mı?lütfen yardım edin acil çözüm bulmalıyım işe başlayacağım.nasıl kullanılıyor kolay mı memnun musunuz alırken kullanırken neye dikkat etmeliyim
Merhaba ben de aynı konuyu araştırıyorum ne yaptınız aldınız mı tepelik

Merhaba ben de aynı konuyu araştırıyorum ne yaptınız aldınız mı tepelik
Ben peruk aldım çok pişman oldum küçük şehirdeyüm seçenek yoktu ve pahalıydı bi panik aldım ama hiç takamadım.benim saçım hep kısa ve azdı .eşim de yanımdaydı uzun gür koyu renk beğendik o an çok iyi gibi geldi ama yok dışarı çıkılmaz yani benim değil kısa olsaydı keşke.o an yoktu ve işe başlayacaktım bir panikle aldım

Ben peruk aldım çok pişman oldum küçük şehirdeyüm seçenek yoktu ve pahalıydı bi panik aldım ama hiç takamadım.benim saçım hep kısa ve azdı .eşim de yanımdaydı uzun gür koyu renk beğendik o an çok iyi gibi geldi ama yok dışarı çıkılmaz yani benim değil kısa olsaydı keşke.o an yoktu ve işe başlayacaktım bir panikle aldım
Bende biraz araştırdım vazgeçtim toppik kullanıyorum ara ara ona devam edeceğim tavsiye ederim hiç belli olmuyor

Bende biraz araştırdım vazgeçtim toppik kullanıyorum ara ara ona devam edeceğim tavsiye ederim hiç belli olmuyor
Evet biliyorum eşim kullanıyor ama şu ara minoksil kullanıyorum hergün yıkayamıyorum tepem kötü görünüyor.bandana kullanıyorum 1 aydır minoksil etki ederse inş topik düşünüyorum.

Ben alacağım İnstagram bir sayfa buldum iyice araştırdım içime çok sindi

Aslında kullanmadım. Ömür boyu kullanmak gerekiyor ve yan etkileri çok fazla.

Nerden aldınız acaba merak ettim

X