tuketici sikayeti nasil oluyor

Untimelyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2018
85
64
Lütfen konum tasinmasin.
Daha önce şikayet te bulunanlardan yardim istiyorum.
Güzellik merkezine lazere basliyali 3 ay oldu. Excem fiber optik cihaz ismi bana öve öve bitiremediler son sistem alman kalitesi vs. 6 seansda %70 I biter kesin. Cozum dediler. İnandim 1500 lira peşin verdim bir gaflet le.
Ama henüz bir gram azalma yok 10 dakika bile sürmüyor seansim birde paket aldım. Şimdi ben peşin ödedim ama dedikleri gbi bir dökülme azalma yok. Boş yere yaz gününde dokulcek diye kıllı kıllı geziyorum. Bunlar bna paramı vermicek bariz belli 1 sene gelin dicekler boş yere zaman harcamak istemiyorum. Paramı geri almak için tüketici hakem heyetine gitsem alabilirmiyim. Malum lazer bölümünde Bnm gbi bir sürü insanın canı yanmış ama okadar parayı çöpe atmış oldum . En ufak bir azalma yok. Beklememde saçma. Bu işlerden anlayanlar lutfen yol yordam gosterinki paramı geri alayım.

Lazer de en iyisi alexsandrite cihazı keşke gitmeden önce nette bi araştırdaydınız sonuçta hiç kimse malını kötülemeez ...
Üzücü tabi durum şikayet edin ama hemen sonuçlanmıyor bilginiz olsn yaz sonuna kalır yüksek ihtimal

3 ayda kaç seans yapıldı ki? süre çok az değil mi mucize beklemek için. bazılarında zaman alabiliyor, kıl yapısına göre farklılık gösteriyor. arkadaşıma 5 seansta biter dediler o 5 seans 10 oldu azalma var ama tamamen bitmiş değil... tüketici hakem heyetinden sonuç alamazsınız bu gibi durumlar istisna akdi olarak tanımlandığı için tüketici yasası uygulanmaz. ancak merkezle yapmış olduğunuz sözleşmeye aykırı davranıldığını ispatlayabilirseniz dava açabilirsiniz.

Nerenize yaptırıyorsunuz da 10 dakika sürüyor sadece koltuk altı falan mı? Ben genital, koltuk altı ve bacak için gitmiştim 1 saatten uzun sürüyordu belkide.

X