Tüg Dökücü Epilette Kremini Kullananlarin Paylasim Alani

Bihter06

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
327
0
kızlar bu ürün yenı çıkmış eczanelerde satılıyormuş deneyen var mı?
EPILETTE , ağdaya, elekrikli aletler veya jilete gereksinim duymadan istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kadınlar için mükemmeldir. Kolay kullanımı sayesinde bacaklarınız anında pürüzsüz bir görüntü kazanacaktır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde 5-6 günde bir kullanılabilir.
EPILETTE , aynı zamanda ölü hücrelerden kurtulmanıza yardımcı olur.
- Basit dairesel hareketlerle istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar.
- Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak bir hale getirir.
- Cilt yüzeyindeki ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlar.
Tüy Dökücü ürün Epilette Fransa, Avusturya,Hollanda, Belçika,Almanya,Çek Cumhuriyri İtalya, İsveç,İsviçre, Yunanistan ve İtalya’daki bayanların büyük beğenisini kazandıktan sonra şimdi Türkiye’de.Avrupa’nın magazin basınında ve kadın dergilerinde de beğeni ile takip edilen ve tavsiye edilen Epilette, istenmeyen tüyleri acısız bir şekilde kolayca uzaklaştırıken bir yandan da ölü cilt hücrelerini dökerek cildinizi yumuşak ve pürüzsüz hale getirir.Kokusuz, acısız ve kesiklere neden olmadan cildinizden istenmeyen tüyleri uzaklaştıran Epilette’nin kullanımı kolaydır Yumuşak dairesel hareketlerle cildinize uygulayıp, gerek duyuldukça yedek pedleri yerleştirerek kullanılır.

canım o sistemi biliyorum bende kullandım hiç güzel değil basit zımpara kağıdı mantığı tüyler zımpara kağıdı ile dairesel hareket sonucu kırılıp dökülüyo tüy dibine hiçbi etkisi yok beyazsanız yine tüy dipleri ben burdayım diyo yani ama var olanıda güçlendirmiyor aynı kalıyor a.s

ayrıca laser ile ne alakası var onuda anlamadım epilasyon bölümüne açabilirdin konuyu yerimseniben

...zımpara gbi...
hiç tavsiye etmiyorum..evet pürüzsüz yapıo ama jiletten hç bir farkı yok,ertesi gün çıkmaya başlıo tüyler kızlar..bende kullanmıştım...

keske o kadar kolay olsaydı dunyada tuylu ınsan kalmazdı dımı?herkez gıder eczaneye alır kıllarından kurtulurdu,ama malesef degıl,hıc ınanmıyorum oyle yok tuy yok eden kremler,yok evde lazer makınaları bence hepsı yalan,ya ıgnelıye gıdılecek yada lazere benım bacaklarımda tuyler 4 seans lazerden sonra bıttı sonrada ıgnelıyle sarıları aldırdım tamammmm ısteeeeee ugrasma onlarla adam gıbı bır yer bul kıy paraya yaptır lazerını,ama dıkkat et cok ıyıyım dıye gecınen bır duru yer var,mesela epderm dıye bır yer var arkadasım gıttı hıc sonuc alamadıdunya para doktu,sonrasında malasef sonuc alamyoruz dedıler.seanslar baslamadan desenıze kıza uygun degıl dıye.onada ben demıdtım lazer yaptır dıye kıza karsı mahcup oldum.neyse umarım o cıhazı alıp paranı sokaga atmazsın

X