Tsh yüksekliği

mutsuzzi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
355
0
Merhaba kızlar benim tsh yıllardır yüksek ilaç kullanıyorum en son 9 olmuş ve canım skldı doktor dozunu değiştirdi ramazanda saatleri ayarlamak zor oluyor ama bu ara çok çabuk yoruluyorum hemen nefes nefese kalıyorum doktor olabilir hızlı çalışıyor dedi bitkisel bir karışım varmış tereotu vs deneyen var mı ya da bunu düşürmek için başka bir şey yapan

ilacın dozunu ayarlamak önemli. Endokrin uzmanına mı gidiyorsunuz? dereotunun ve çörekotunun faydalı olduğunu duymuştum ama denemedim hiç.

ilacın dozunu ayarlamak önemli. Endokrin uzmanına mı gidiyorsunuz? dereotunun ve çörekotunun faydalı olduğunu duymuştum ama denemedim hiç.
Endokrinde hiç randevu bulamıyorum bu sıralar sadece dahiliye ölçüm içinde sağlık ocağı tereotu deniycem inşallah ilaç 50 kullanıyorum hafta içi hafta sonu 100

Benim ki de degisiyor o degerim bi iniyor bi çikiyor.
Suan gebe oldugum icin endokrin doktoru hafif dozda bi ilacla baslatti . 1 bucuk ay sonra bi tahlil verdirtip degerin dusup dusmedigine bakarak yorum yapacak.

Endokrin uzmanına. Gidin mutlaka bir yakınımın suan düşmeye başladı sabah tam dokuzda randevu bakın bulacaksınız o saatte randevu açılıyor

Merhaba kızlar benim tsh yıllardır yüksek ilaç kullanıyorum en son 9 olmuş ve canım skldı doktor dozunu değiştirdi ramazanda saatleri ayarlamak zor oluyor ama bu ara çok çabuk yoruluyorum hemen nefes nefese kalıyorum doktor olabilir hızlı çalışıyor dedi bitkisel bir karışım varmış tereotu vs deneyen var mı ya da bunu düşürmek için başka bir şey yapan
Sadece dere otu diye biliyorum ama hiç sofradan eksik olmıcak yine de doktorunuza danışın ilaç kullanıyorsanız..

X